Masz ochotę na pyszną kawę z przyjaciółmi? Jesteś smakoszem herbat? Albo po prostu chcesz wypić piwo ze znajomymi? Włóczykij jest odpowiednim dla Ciebie miejscem. Co więcej nie zabraknie tutaj również dań głównych, zup, sałatek, pizzy, naleśników. Dla każdego coś dobrego, wręcz pysznego.

Potrzebujesz miejsca na zorganizowanie konferencji? I znów Włóczykij to miejsce dla Ciebie! Kameralna sala konferencyjna będzie świetna na tego typu spotkania.

Szeroka oferta trafia w gusta najbardziej wymagających klientów, a samo miejsce sprawia, że można się tutaj czuć jak w domu. Do tego dołączona jest bogata oferta rozrywek. Każdy znajdzie coś dla siebie.

We Włóczykiju:
– zorganizujesz imprezy i przyjęcia okolicznościowe tj. chrzciny, małe wesela, imprezy firmowe, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie i czego dusza zapragnie czy też co wyobraźnia podpowie!

– zamówisz obsługę cateringową z dowozem, zarówno na duże imprezy, jak i kameralne bankiety i przyjęcia.

Salę w restauracji można również wynająć pod pokazy, prezentacje i na wszelkiego rodzaju imprezy zamknięte. Rezerwacja stolików jest mile widziana przy grupach powyżej 4 osób.

Dane teleadresowe:

Bernardyńska 2  33-100 Tarnów
Tel: 796 202 966

Social Media

facebook

Instagram