To miejsce jest jak oszlifowany diament, ma blask, klasę i klimat, jakiego nie znajdziesz w żadnym innym! Wejście dla osób od 21 lat, jak w amerykańskim śnie, tylko dla dorosłych.
To pierwszy i jedyny klub na tarnowskim rynku rozrywkowym, w którym króluje disco polo. Lekkie rytmy, słowa piosenek, które wszyscy znają i zabawa do białego rana dla wszystkich, którzy skończyli 18 lat
Pasjonatka ludzkich osobowości, psycholog amator bez dyplomu, ale ze zrozumieniem i doświadczeniem, jeszcze nie certyfikowany mediator… Lubująca się w książkach, kulturoznawczych smaczkach, sztuce ludzkich zachowań…
Stara Mydlarnia oferuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów oraz produkty do aromaterapii ze starannie dobranymi składnikami pochodzenia naturalnego.
Fotografia i reklama są nie tylko moją pasją – stały się niejako sposobem na życie. Z przyjemnością uwiecznię na zdjęciach najpiękniejsze momenty Twojego życia, bo każda chwila, każdy uśmiech wart jest zatrzymania.

AST Auto Spa&Detailing Tarnów to jedna z najstarszych i największych firm Detailingowych w Polsce. Poza siedzibą w Tarnowie posiada również lokalizację krakowską, oba te punkty to łącznie ponad 1000 m2 powierzchni.
Firma AGA ENGINEERNG oferuje najlepsze warunki zakupu klimatyzatorów, wysokie rabaty, krótkie terminy realizacji zamówień, wsparcie serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne.
Xtreme Fitness Gyms to dynamicznie rozwijająca się sieć siłowni i klubów fitness, która powstała w 2012 roku. Pasja do sportu oraz determinacja w dążeniu do celu zaprowadziły tę sieć do punktu, w którym jest teraz, a ambicje i konsekwencja w działaniu sprawiają, że pnie się coraz wyżej i osiąga wszystko to, do czego wspólnymi siłami dąży cały zespół.
Po szkole Auto-Lex każdy kursant staje się pewnym kierowcą. Chcesz mieć prawo jazdy bez strachu? Zaufaj właśnie im i zapisz się do Auto-Lex.
Motoryzacja to ich wielka pasja od zawsze. Jej naturalną konsekwencją było śledzenie aktualnie panujących w branży trendów i zdobywanie motoryzacyjnej wiedzy oraz kwalifikacji. W 2007 roku połączona została dwupokoleniowa rodzinna fascynacja, której efektem jest właśnie firma OMT.