To miejsce jest jak oszlifowany diament, ma blask, klasę i klimat, jakiego nie znajdziesz w żadnym innym! Wejście dla osób od 21 lat, jak w amerykańskim śnie, tylko dla dorosłych.
To pierwszy i jedyny klub na tarnowskim rynku rozrywkowym, w którym króluje disco polo. Lekkie rytmy, słowa piosenek, które wszyscy znają i zabawa do białego rana dla wszystkich, którzy skończyli 18 lat
Pasjonatka ludzkich osobowości, psycholog amator bez dyplomu, ale ze zrozumieniem i doświadczeniem, jeszcze nie certyfikowany mediator… Lubująca się w książkach, kulturoznawczych smaczkach, sztuce ludzkich zachowań…
Stara Mydlarnia oferuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów oraz produkty do aromaterapii ze starannie dobranymi składnikami pochodzenia naturalnego.
Fotografia i reklama są nie tylko moją pasją – stały się niejako sposobem na życie. Z przyjemnością uwiecznię na zdjęciach najpiękniejsze momenty Twojego życia, bo każda chwila, każdy uśmiech wart jest zatrzymania.

Masz ochotę na pyszną kawę z przyjaciółmi? Jesteś smakoszem herbat? Albo po prostu chcesz wypić piwo ze znajomymi? Jedzenia też nie zabraknie – dania główne, zupy, sałatki, pizza, naleśniki. Dla każdego coś dobrego. A może… chcesz zorganizować konferencję?
Włóczykij to miejsce dla Ciebie!
Po szkole Auto-Lex każdy kursant staje się pewnym kierowcą. Chcesz mieć prawo jazdy bez strachu? Zaufaj właśnie im i zapisz się do Auto-Lex.
AST Auto Spa&Detailing Tarnów to jedna z najstarszych i największych firm Detailingowych w Polsce. Poza siedzibą w Tarnowie posiada również lokalizację krakowską, oba te punkty to łącznie ponad 1000 m2 powierzchni.