To miejsce jest jak oszlifowany diament, ma blask, klasę i klimat, jakiego nie znajdziesz w żadnym innym! Wejście dla osób od 21 lat, jak w amerykańskim śnie, tylko dla dorosłych.
To pierwszy i jedyny klub na tarnowskim rynku rozrywkowym, w którym króluje disco polo. Lekkie rytmy, słowa piosenek, które wszyscy znają i zabawa do białego rana dla wszystkich, którzy skończyli 18 lat
Pasjonatka ludzkich osobowości, psycholog amator bez dyplomu, ale ze zrozumieniem i doświadczeniem, jeszcze nie certyfikowany mediator… Lubująca się w książkach, kulturoznawczych smaczkach, sztuce ludzkich zachowań…
Stara Mydlarnia oferuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów oraz produkty do aromaterapii ze starannie dobranymi składnikami pochodzenia naturalnego.
Fotografia i reklama są nie tylko moją pasją – stały się niejako sposobem na życie. Z przyjemnością uwiecznię na zdjęciach najpiękniejsze momenty Twojego życia, bo każda chwila, każdy uśmiech wart jest zatrzymania.

Masz ochotę na pyszną kawę z przyjaciółmi? Jesteś smakoszem herbat? Albo po prostu chcesz wypić piwo ze znajomymi? Jedzenia też nie zabraknie – dania główne, zupy, sałatki, pizza, naleśniki. Dla każdego coś dobrego. A może… chcesz zorganizować konferencję?
Włóczykij to miejsce dla Ciebie!
AST Auto Spa&Detailing Tarnów to jedna z najstarszych i największych firm Detailingowych w Polsce. Poza siedzibą w Tarnowie posiada również lokalizację krakowską, oba te punkty to łącznie ponad 1000 m2 powierzchni.
Firma AGA ENGINEERNG oferuje najlepsze warunki zakupu klimatyzatorów, wysokie rabaty, krótkie terminy realizacji zamówień, wsparcie serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne.
Xtreme Fitness Gyms to dynamicznie rozwijająca się sieć siłowni i klubów fitness, która powstała w 2012 roku. Pasja do sportu oraz determinacja w dążeniu do celu zaprowadziły tę sieć do punktu, w którym jest teraz, a ambicje i konsekwencja w działaniu sprawiają, że pnie się coraz wyżej i osiąga wszystko to, do czego wspólnymi siłami dąży cały zespół.
Browar Tarnowski mieści na płycie tarnowskiego Rynku, jego wygodne wnętrze tworzy doskonałą oprawę dla kameralnych spotkań w gronie współpracowników i znajomych.