Koncert Studia Rocka Pawła Mazura

W imieniu organizatorów i artystów zapraszamy na występy uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie oraz koncert Studio Rocka Pawła Mazura.

Koncert jest podsumowaniem pięciu lat funkcjonowania studia, które kształci wokalistów i instrumentalistów.

Kilka słów o PAWEŁ MAZUR:

Jest basistą, wokalistą, gitarzystą, kompozytorem, aranżerem, producentem muzycznym, współzałożycielem S.M.ROCK i założycielem STUDIA ROCKA.

Od 1989 roku związany z rockową grupą CAVE, która jest laureatem wielu ogólnopolskich festiwali muzycznych, m.in.: ROCK IN LAW – WĘGORZEWO, NEW MODERN FESTIVAL – TARNÓW, MOKOTOWSKA JESIEŃ MUZYCZNA – WARSZAWA. Wielokrotnie nagradzany również za występy indywidualne. W 1994 gościnnie wziął udział w sesji nagraniowej płyty ‘Tetris’ zespołu ZIYO, skąd pochodzi m.in. wielki polski przebój ‘Magiczne słowa’. W 1995 jako basista, wokalista oraz współautor muzyki i tekstów zespołu CAVE nagrał płytę dla MJM Sony Music. Płyta ta zebrała wiele entuzjastycznych recenzji w kraju i za granicą. Profesjonalne teledyski emitowane przez wszystkie polskie stacje telewizyjne i rozgłośnie radiowe oraz ogromna ilość koncertów, w tym koncerty ‘na żywo’ w radio i tv, sprawiły, że CAVE stało się jedną z czołowych grup rockowych w kraju, mające też swoich fanów na całym świecie. Od 1998 roku współpracuje z zespołem C.C.BAND, z którym nagrał dwa albumy: ‘Bez słów’ i ‘Zmowa’. Muzyka zawarta na krążkach była promowana “na żywo: w najbardziej prestiżowych klubach rockowych i jazzowych, takich jak: BLUE NOTE czy SAX KLUB oraz na festiwalach: JAZZ JAMBOREE, JAZZ NA KRESACH-ZAMOŚĆ, WORLD ART UNDERGROUND w Kopalni Soli Wieliczka. Jako basista C.C.BAND współpracował z wieloma znakomitymi muzykami, takimi jak: Cezary Chmiel, Cezariusz Gadzina (SIMPLE ACOUSTIC), Adam Wendt (WALK AWAY), Marek Stryszowski (LABORATORIUM, LITTLE EGOIST). Od 1999 współtworzy grupę CAFE specjalizującą się w wykonywaniu “na żywo” największych światowych przebojów muzyki pop-rock. W 2006 założył funk-rock-jazzowy P.M.ELEKTRIC QUARTET, z którym nagrał swój solowy album “The First Day Of Life” zawierający autorskie kompozycje. Zespół P.M.E.Q. zagrał wiele znakomitych, docenionych przez jazz-rockową publiczność koncertów w kraju i za granicą. Od 1993 do 2012 roku współtwożył Szkołę Rockową S.M.ROCK w Tarnowskim Centrum Kultury, gdzie uczył gry na gitarze basowej i śpiewu. Był również odpowiedzialny za przygotowanie i prowadzenie uwielbianych do dziś koncertów S.M.Rock.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/302176483667746/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *