Czad Festiwal 2018 odwołany!

Z przykrością informujemy, że kolejna edycja Czad Festiwalu, który miał odbyć się w dniach 15-18 sierpnia w Straszęcinie koło Dębicy została odwołana. Poniżej prezentujemy oficjalne stanowisko organizatora wraz z instrukcją, jak starać się o zwrot pieniędzy za zakupione już bilety.

Oświadczenie:

Organizator Agencja Artystyczna ARENA z przykrością zawiadamia, że z powodu małego zainteresowania oraz niechęci i utrudnień ze strony niektórych lokalnych środowisk zmuszony jest odwołać Czad Festiwal zaplanowany w dniach 15-18 sierpnia 2018 roku w Straszęcinie. Bardzo przepraszamy fanów oraz wszystkich tych, którzy mieli w planach uczestniczyć w wydarzeniu. Dziękujemy wszystkim artystom, partnerom i patronom medialnym. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuację.

—–———–
ZWROTY BILETÓW

Osoby, które kupiły bilety za pośrednictwem strony arenashop.arenaagencja.pl, proszone są o odesłanie biletów wraz z wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym na stronie: http://www.czadfestiwal.pl/43favgzdf…/…/07/zwrot_biletow.pdf do 7 dni od daty ogłoszenia przez Organizatora na adres:
Agencja Artystyczna ARENA
al. Jana Pawła II 21
39-200 Dębica
Z dopiskiem: ZWROT

—————
Zwrot dokonany zostanie najpóźniej do 30 dni roboczych od daty odebrania przesyłki przez Agencję Artystyczną ARENA, z prawidłowo wypełnionymi i dostarczonymi dokumentami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *