Szkoła Nauki Jazdy Auto-Lex

Adres: ul. Nowy Świat 19/1, 33-100 Tarnów
e-mail: autolex@idsl.pl
nr telefonu: (014) 622 23 33 lub 662 120 831

Strona Internetowa – Auto Lex

 

Szkoła Nauki Jazdy Auto-Lex w Tarnowie to wyjątkowy ośrodek, gdzie przyswajanie tajników sprawnej jazdy jest przyjemnością, zaś każdy kandydat na kierowcę traktowany jest wyjątkowo.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Lex istnieje na rynku tarnowskim nieprzerwanie od 2008 roku i jest zarazem nowym, i nowoczesnym ośrodkiem szkolenia przyszłych kierowców. Największą wartością szkoły są ludzie z pasją prowadzący szkolenia zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Zajęcia teoretyczne odbywają się w siedzibie szkoły przy ul. Nowy Świat 19 w Tarnowie, gdzie również można zapisać się na kurs.

Jazda odbywa się po trasach egzaminacyjnych: skrzyżowania, ronda i ulice. Wszystkie zadania, które zdający ma wykonać na egzaminie również są “ćwiczone”, dlatego też kandydat na kierowcę czuje się oswojony z drogą. Należy również dodać, że samochody są tej samej marki co na egzaminie. Co więcej, plac manewrowy do ćwiczeń dla samochodów i motocykli znajdujący się na ul. Giełdowej 5 jest idealnym odzwierciedleniem placu egzaminacyjnego w MORD! Żadna inna szkoła w regionie nie może poszczycić się takim placem.

W kilku ostatnich latach znakiem rozpoznawczym OSK Auto-Lex był najwyższy wskaźnik zdawalności za 1 razem. Szkoła ta jednak nie spoczęła na laurach, tym bardziej, że nadeszły zmiany w warunkach egzaminowania. Dostosowali się błyskawicznie (jako jedyni w regionie) do warunków szkolenia na kategorię A, A1 i A2. Obecnie Auto-Lex to najnowocześniejszy ośrodek szkolenia przyszłych kierowców w Małopolsce, ciągle się rozwijają realizując różnorodne projekty, tak aby zadowolić oczekiwania klientów. Luźna atmosfera, mili i pomocni instruktorzy, przystępne formy opłacania kursu to jedne z wielu zalet szkoły Auto-Lex.

Jeśli chcesz się upewnić, że to co przeczytałeś jest prawdą, poczytaj opinie, przecież tak wiele osób nie może się mylić!

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 8.00 – 18.00
sb. 9.00 – 12.00

Oferta:

  • prawo jazdy kategorii: A, B, C, CE i kursów kwalifikacji wstępnej dla kierowców.

Zapisy online pod tym adresem
Zapisy telefoniczne (014) 622 23 33 lub 662 120 831

Najbliższy kurs kat. B startuje 07 listopada, o godzinie 15:30.

Social Media

facebook