AST Auto Spa&Detailing Tarnów

Adres: Galeria „Gemini Park”, ul. Nowodąbrowska 127, 33-100 Tarnów
e-mail: poczta@a-s-t.pl
nr telefonu: 665 166 824

Strona Internetowa – AST Auto Spa&Detailing Tarnów

 

AST Auto Spa&Detailing Tarnów to jedna z najstarszych i największych firm Detailingowych w Polsce. Poza siedzibą w Tarnowie posiada również lokalizację krakowską, oba te punkty to łącznie ponad 1000 m2 powierzchni.

Idea, która przyświecała założeniu takiej działalności opierała się i nadal opiera na pasji do pielęgnacji samochodów i osiąganiu perfekcji, z oczywistym punktem przewodnim, czyli indywidualnym podejściem do każdego klienta. Przez lata pracy poznawanie nowych technik i udoskonalanie już znanych zmieniły poziom na dużo wyższy w zakresie usług i produktów do profesjonalnej autokosmetyki, jakie oferuje AST.

W studio AST używane są jedynie starannie wyselekcjonowane kosmetyki oraz narzędzia, co daje pewność, że wszystko, co zostało użyte jest absolutnie bezpieczne dla danej powierzchni pojazdu. Studio posiada również licencję na aplikację ceramicznych powłok ochronnych CS-II, a to pozwoliło firmie wejść do elitarnej grupy najlepszych firm autodetalingowych w Polsce – to oferta przełomowa w rozwiązaniach z dziedziny ochrony lakieru.

AST pracuje na najlepszej klasy sprzęcie Makita, Milwake, Rupes, DeWalt oraz na kosmetykach renomowanych marek 3M, LCK, Koch Chemie i Zymol.

W ofercie znajduje się również usuwanie rys i otarć systemem SSR – oczywiście punkt posiada autoryzację tych usług.

Social Media

facebook