Aplikacja XtremeApp dla klubowiczów Xtreme Fitness Gyms!

Już ponad miesiąc minął od wielkiej premiery aplikacji XtremeApp! Wiele miesięcy pracy grona specjalistów zaowocowało powstaniem aplikacji, która przybliża klubowiczów do osiągnięcia ich celów fitness! Każdy klubowicz może zupełnie za darmo korzystać z aplikacji, która rewolucjonizuje ich trening!

Tylko kilka kliknięć wystarczy, aby pobrać aplikację i dołączyć do niezwykłej społeczności fitness, jaką sieć tworzy z klubowiczami. To niesamowite, jak skuteczne i pomocne narzędzie otrzymali klubowicze, aby ich trening mógł być jeszcze bardziej efektywny, a budowane relacje między klubowiczami weszły na nowy poziom.

Funkcjonalności szyte na miarę potrzeb!

Żaden klubowicz sieci nie musi już zastanawiać się, jak ćwiczyć, aby osiągnąć efekty! Gotowe plany treningowe mu w tym pomogą! Wystarczy wybrać plan dostosowany do swoich potrzeb oraz możliwości, kliknąć i… zacząć trening! Monitoring efektów pozwoli na realną ocenę postępów i pomoże w planowaniu swoich działań. Przypomnienia o treningu sprawią, że nie będzie dało się zapomnieć o swoich postanowieniach, a rankingi dodadzą motywacji i chęci do dawania z siebie jeszcze więcej!

Nagrody, motywacja, dobra zabawa!

Starania klubowiczów są doceniane i nagradzane. W programie afiliacyjnym liczy się każda aktywność i chęć zaangażowania się w społeczność Xtreme Fitness Gyms! Punkty będą dopisywać się na konto użytkownika, aby z czasem móc je wymienić na nagrody. Dodatkowa dawka motywacji zawsze się przyda, zwłaszcza jeśli punktami będzie można np. opłacać swój karnet!

Punkty, odznaki, rankingi – w trenowaniu chodzi o efekty i dobrą zabawę! Radość z bycia aktywnym, osiągania rezultatów i budowania relacji sprawi, że każda wizyta w klubie będzie przyjemnością!

Jak pobrać XtremeApp?

Aplikacja jest dostępna dla wszystkich klubowiczów sieci! Wystarczy być lub zostać klubowiczem Xtreme Fitness Gyms,  pobrać aplikację skanując kod QR lub zajrzeć do App Store lub Google Play i cieszyć się nowymi możliwościami!

HOME

 

 

 

 

Warto być częścią takiej społeczności, wspólnie dbać o ciało i prowadzić aktywny styl życia! Aplikacja XtremeApp to idealne narzędzie, które stanowi ogromną wartość dodaną dla każdego klubowicza sieci!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *