Rok 2019 w Xtreme Fitness Gyms – co przyniósł sieci?

Początek roku to doskonała okazja nie tylko do planowania działań, ale także podsumowań i wyciągnięcia wniosków. Co rok 2019 przyniósł sieci Xtreme Fitness Gyms? Okazuje się, że bardzo wiele, dlatego śmiało można stwierdzić, że był to rok przełomowy!

Spektakularne otwarcia

Tym, co definiowało działania sieci w 2019 roku to między innymi otwarcia kolejnych klubów. Udało się jako jedynej sieci w Polsce otworzyć 10 klubów w przeciągu całego roku, tym samym realizując, a nawet przekraczając założenia. Sieć zamknęła rok z liczbą 31 klubów na koncie oraz 20 kolejnymi na horyzoncie, ponieważ właśnie tyle planuje otworzyć w roku 2020. Czy to się uda? Już teraz chcą Was zaprosić na otwarcie 50 klubu w 2020 roku!

Huczne otwarcia to wydarzenia, które każdorazowo odbijają się szerokim echem w branży oraz wśród klubowiczów. Światowej klasy sportowcy, goście specjalni, wyselekcjonowani partnerzy, nagrody i niespodzianki – to tylko ułamek tego, co czeka na gości świętujących każdy kolejny klub sieci. Uroczyste otwarcia miały miejsce w następujących miejscowościach: Krosno, Płońsk, Rybnik, Białogard, Częstochowa, Pawłowice, Radomsko, Szczytno, Jaworzno, Siedlce. To te lokalizacje zyskały najlepszy klub w mieście w 2019 roku!

Nagrody, wyróżnienia, tytuły

Tytuł Zdrowa Marka Roku. Diamenty Branży Fitness. Firma przyjazna seniorom. Dołączenie do Polskiej Organizacji Franczyzobiorców. Okładka prestiżowego magazynu Premium Biznes Magazine. Niezliczone wywiady, prelekcje, debaty. Tak w wielkim skrócie można podsumować osiągnięcia Xtreme Fitness Gyms w 2019 roku! Liczne działania sprawiły, że sieć jest doceniania nie tylko przez zadowolonych klubowiczów, ale także osoby tworzące branżę fitness w Polsce.

Flagowe projekty

Flagowe projekty, które realizowali w 2019 roku i które poniekąd staną się wyznacznikiem roku 2020, to zdecydowanie aplikacja mobilna i platforma e-learningowa. Prace nad nimi trwały bardzo długo, aby efekt finalny był niesamowity. To się udało, dlatego już  na początku nowego roku klubowicze otrzymają niesamowite narzędzie do realizacji swoich celów fitness, a pracownicy narzędzie do podnoszenia swoich kwalifikacji.

Stworzona aplikacja mobilna będzie przełomem w branży fitness, ale przede wszystkim zrewolucjonizuje trening klubowiczów. Zawarte w niej funkcjonalności oraz ponad 500 ćwiczeń z dokładną ilustracją ich techniki wykonania, z gotowymi planami treningowymi dostosowanymi do celów i zaawansowania, z rankingami oraz programem do zbierania punktów, które można wymieniać na zakupy w recepcji klubu, będą ogromną wartością dodaną dla klubowiczów.

Platforma e-learningowa będzie natomiast dostępna dla pracowników, tak aby w łatwy sposób każdy pracownik miał dostęp do wysokiej jakości szkoleń. Pozwoli to na podnoszenie kompetencji oraz umożliwi szybszy rozwój kariery zawodowej.

Plany i założenia!

Tym, co wyróżnia działania sieci, to nieustanny progres, dlatego osiągają swoje założenia! Plany na kolejne lata są ambitne. Nad realizacją tych założeń czuwa sztab specjalistów, którzy systematycznie pracują nad wdrożeniem planu w życie oraz nad wysoką jakością klubów, które powstają pod marką Xtreme Fitness Gyms.

Tak dynamiczny rozwój sieci nie byłby możliwy bez unikatowego modelu franczyzowego, który wyjątkowo chętnie jest wybierany przez franczyzobiorców. Tym samym liczba klubów franczyzowych rośnie z każdym miesiącem, a realizacja planu 100+ i 200+ to nie wizja, ale realna ścieżka rozwoju, którą sieć systematycznie podąża.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *