Urodziny z rozmachem!

Xtreme Fitness opowie Wam swoją historię:

7 lat za nami! Jak było? Jak doszliśmy do miejsca, w którym jesteśmy teraz? Jak przebiegał rozwój sieci Xtreme Fitness Gyms? Z przyjemnością opowiemy Wam naszą historię pełną wzlotów i upadków oraz wytężonej pracy założyciela, współwłaścicieli i  całego teamu!

7 urodziny marki to zdecydowanie powód do dumy, pozycja sieci na rynku jest ugruntowana, a minione lata przyniosły nam zaskakująco dynamiczny rozwój. Kto by pomyślał, że pierwszy klub założony przez Łukasza Dojkę w Tarnowie w 2012 roku będzie początkiem imperium, które rozrośnie się w tak ekspresowym tempie!? Założyciel sieci miał plan, który udało mu się zrealizować na 110%, a co najważniejsze, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Kluby wyrastają jak grzyby po deszczu w kolejnych lokalizacjach w całym kraju, a zadowolonych klubowiczów z każdym dniem przybywa. Obecnie sieć liczy prawie 30 klubów, a plany są dalekosiężne, 100+ i 200+ to nie są liczby rzucane na wiatr, to konkretne założenia, do których dąży sieć!

Misja, wizja, wartości!

Na czym polega sukces Xtreme Fitness Gyms? Jesteśmy siecią, która swoje wszystkie działania opiera na jasno sformułowanej misji i wizji, która wsparta przez wartości przestrzegane przez pracowników – stworzyła solidne podstawy, którymi nie da się zachwiać! Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twojego celu fitness – tak brzmi nasza misja, dlatego działamy na rzecz klubowiczów i dokładamy wszelkich starań, aby osiągali swoje wymarzone cele fitness. Naszą wizją jest natomiast stać się najbardziej rozpoznawalną marką klubów fitness w Polsce, dlatego podejmowane przez nas kroki mają sprawić, że będziemy widoczni, zawsze i wszędzie z najlepszej strony!

Lubiani i nagradzani!

7 lat to dobra okazja do podsumowań. Cieszą nas liczne wyróżnienia, publikacje branżowe, nagrody i statuetki, ale największą radość sprawia satysfakcja klubowiczów z miejsca, jakie udało nam się stworzyć. Wszystkie kluby sieci działają według wyznaczonych zasad, które mają zapewnić odpowiednią obsługę klienta oraz najwyższe standardy dotyczące dostępności sprzętu, powierzchni czy różnorodnych stref treningowych. Na naszej honorowej półce, która zaczyna się już lekko uginać, stoją statuetki i wyróżnienia m.in. Zdrowej Marki Roku, Lidera Jakości Modelu Franczyzowego, Klub Przyjazny Seniorom, FIWE AWRDS 2016 Usługa Roku, Członkostwo w Polskiej Organizacji Franczyzodawców, okładka premierowego magazynu PREMIUM BUSINESS MAGAZINE  i wiele, wiele innych. Codziennie odwiedzają nas uśmiechnięci klubowicze, których nie da się umieścić na honorowej półce, ale za to da się nimi pochwalić, co też czynimy przy każdej okazji!

Jesteśmy pełni pasji do tego, co robimy, dlatego nasza praca to tak naprawdę przyjemność, a rozwój sieci motywuje do dalszego działania cały zespół! Przywódcy i liderzy Xtreme Fitness Gyms to osoby z niebagatelnym doświadczeniem zarówno w sporcie, jak i biznesie, dlatego jesteśmy pewni, że sieć zmierza we właściwym kierunku i będzie o nas coraz głośniej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *