Kimkolwiek jesteś – siła tkwi w Tobie! Nowa kampania!

Nowa kampania, nowe emocje! Xtreme Fitness Gyms ponownie zaskakuje, a dokładniej chwyta za serce, skłania do refleksji, motywuje. Nie są to jednak puste słowa, a konkretne czyny niezwykłych osób.

Kimkolwiek jesteś – siła tkwi w Tobie to nazwa najnowszej kampanii sieci, która na celownik bierze osoby, które znalazły swoją wewnętrzną siłę, aby w swoim życiu postawić na działanie.

Wbrew przeciwnościom losu, często wbrew otoczeniu – działanie definiuje życie bohaterów i skłania do refleksji osoby postronne. Refleksja jest ważnym elementem działań sieci, ponieważ mają one przynieść realne korzyści nie tylko klubowiczom, ale każdemu, komu bliski jest temat zdrowia,  dobrej jakości życia, sportowych wyzwań.

Bohaterami kampanii są zwykli/niezwykli ludzie, którzy są najlepszym przykładem, że chcieć, znaczy móc. Ich historie są godne opowiedzenia – niebawem będziecie mogli dowiedzieć się o nich więcej. Wraz z rozwojem kampanii rozwijać się będą historie bohaterów. Czekamy z niecierpliwością!

Kampania z konkursem!

Uczestniczyć w kampanii będzie mógł każdy, jednocześnie zyskując możliwość zdobycia wartościowych nagród. Nagrody o wartości 500 zł. czekają na osoby, które podzielą się z innymi swoimi sposobami na przełamywanie barier, nie tylko na siłowni. Kto podzieli się z innymi swoim sposobami i jednocześnie zawalczy o atrakcyjne nagrody?

Klikajcie w link – warto postawić na działanie!

Konkurs

Kimkolwiek jesteś – siła tkwi w Tobiewarto wziąć do siebie te słowa i aktywnie uczestniczyć w działaniach Xtreme Fitness Gyms. Tylko realne działania przybliżają do sukcesu, polepszają jakość życia i dają pozytywnego “kopa” innym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *