Wydarzenie o europejskim zasięgu, kluby o światowym poziomie!

Europejski Tydzień Sportu nie mógłby odbyć się bez zaangażowania sieci siłowni i klubów fitness Xtreme Fitness Gyms!

Sieć, która może pochwalić się tytułem Zdrowej Marki Roku, przyłącza się do obchodów i organizuje dla swoich klubowiczów (i nie tylko!) wyjątkowe atrakcje! W ramach europejskiego projektu pod hasłem “BeActive” odbędą się liczne eventy sportowe w całej Europie. Xtreme Fitness będzie wyjątkowo zaangażowanym członkiem wydarzenia!

Od 23 do 30 września we wszystkich klubach sieci, przez cały tydzień, będzie można skorzystać z konsultacji ze specjalistami z zakresu zdrowego odżywiania i treningów. Odbędą się szkolenia trenerskie oraz spotkania z prawdziwymi pasjonatami aktywności fizycznej! Każdy, kto będzie chciał aktywnie włączyć się w to globalne wydarzenie, będzie mógł skorzystać z oferty klubów Xtreme Fitness.

Dlaczego warto? Kluby to miejsca wyjątkowo przyjazne dla klubowiczów i gości. W ich wnętrzach każdy znajdzie coś dla siebie, dzięki dostępności różnorodnych stref treningowych. Wyjątkowo miła i profesjonalna kadra służy pomocą zarówno osobom aktywnym, jak i tym dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z siłownią. Drugiej grupie serdecznie polecamy udział w szkoleniu trenerskim pod hasłem “Pierwszy raz na siłowni”. Pod czujnym okiem trenera pierwsze kroki w klubie będą bardziej komfortowe oraz uda uniknąć się błędów podczas treningów.

Plan obchodów prezentuje się imponująco. Każdego dnia w klubach, oprócz jak zawsze pozytywnej energii, czekać także będą dodatkowe atrakcje i wyzwania. Kto odważy się wziąć udział w ogólnopolskim treningu online lub sprawdzić swoje siły w maratonie fitness? Śmiałków na pewno nie zabraknie, ponieważ sieć jest znana z motywowania nawet najbardziej “odpornych” na aktywność fizyczną osób! Każdy może spróbować i podjąć wyzwanie pod okiem specjalistów!

Cała Europa ćwiczy! To już piąta edycja Europejskiego Tygodnia Sportu, która będzie mogła pochwalić się milionami fanów w całej Europie! Inicjatywa jest godna podziwu, a przede wszystkim godna zaangażowania! Lokalna sieć klubów fitness ułatwia to zadanie i wspólnie z chętnymi osobami wyciśnie z tego tygodnia wszytko, co się da! Będzie pot, spora dawka adrenaliny, motywacji i aktywności fizycznej! Ruch to zdrowie, dlatego #BeActive z Xtreme Fitness Gyms.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *