Aktywni przez cały rok!

Okres letni zazwyczaj nie sprzyja aktywności, obserwuje się stopniowe „rozluźnienie” ćwiczących, postanowienia noworoczne dawno już odeszły do lamusa, a w głowie zamiast planów treningowych – plany wakacyjne. Wysoka temperatura także nie sprzyja aktywności fizycznej. Jest zbyt gorąco, zbyt duszno, zbyt wilgotno, zbyt… wymówek może być wiele 😉

Po drugiej stronie medalu wjazdy, pikniki, biesiadowanie przy grillu – to wszystko sprawia, że poziom aktywności maleje, a na negatywne efekty tego stanu nie trzeba będzie długo czekać (niestety).

Czy tak musi być? NIE w Xtreme Fitness Gyms!

Klimatyzowane wnętrza siłowni wręcz zapraszają do wysiłku i… ucieczki przed upałami! To, co zdawało się zachęcać do wysiłku na zewnątrz (lato!), nagle staje się przeszkodą. Upał rozleniwia, komary nie dają żyć, a zamiast na rowerze szalejemy na leżakach 😉 Sylwetka wypracowana w okresie zimowo jesiennym nie musi iść do lamusa – w Xtreme Fitness Gyms mają na to swoje sposoby!

Unikalne zajęcia fitness, energetyczny spinning czy cała gama maszyn cardio oraz siłowych – wręcz zapraszają do wysiłku! Oczywiście pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i trenerów personalnych.

Zaplanuj aktywne wakacje!

Nie masz planów na weekend? Urlop spędzasz w mieście? Wieczory są zbyt ciepłe, aby pobiegać? Zawitaj do Xtreme Fitness Gyms, tam zawsze „klimat” sprzyja aktywności fizycznej! Podejmij wyzwanie i swoją formę buduj także latem!

Nie samymi ćwiczeniami człowiek żyje, a w Xtreme Fitness marketing nie próżnuje – latem czekać na Was będą także dodatkowe niespodzianki (o promocyjnych cenach karnetów nie wspominając!).

Przekonaj się, że aktywność fizyczna to Twój najlepszy, wakacyjny kompan! Ćwicz w klimatyzowanych wnętrzach i nie zważaj na pogodę – każdy dzień może być dobry na trening!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *