Rewolucja w ciele – rewolucja w życiu!

Kampania #spójrzDOBRZE to obecnie jeden z flagowych projektów marketingowych prowadzonych przez Xtreme Fitness Gyms. To akcja zakrojona na ogromną skalę, której celem jest zmiana spojrzenia na rzeczywistość przez osoby, które odważyły się dokonać rewolucji w swoim ciele i sposobie życia.

Patrząc na bohaterów kampanii, metamorfoza to często słowo zbyt małe, ponieważ oni początkowo zdecydowali się wywrócić swoje życie do góry nogami, aby później powstać ze zdwojoną siłą i śmiało patrzeć w przyszłość. Odważni, wytrwali, sumienni, dążący do celu – Paulina, Jakub, Natalia, Marcin – właśnie tacy są i jest to powód do dumy!

Paulina to mama na pełen etat. Przestała biernie czekać na lepsze jutro, które może nigdy nie nadejść. W zamian za to wzięła sprawy w swoje ręce – zobaczcie jakie spektakularne efekty osiągnęła i jak zmieniło się jej spojrzenie na życie!

Klip Paulina

Jakub to człowiek, który swoją pewność siebie zbudował na siłowni, a zawirowania w życiu osobistym przełożył na sportowy sukces. Aktywny i zmobilizowany buduje nową ścieżkę życia, w której aktywność fizyczna ma ogromne znaczenie.

Klip Jakub 

Kampania nabiera rozpędu, poznane zostały już dwie poruszające historie, w zanadrzu są kolejne…, a to tylko wierzchołek akcji, którą Xtreme Fitness buduje wspólnie z ludźmi. Codziennie ponad 100 osób dzieli się swoją aktywnością i ukazuje zmagania o lepszą sylwetkę, samopoczucie i większą pewność siebie. Z dnia na dzień jest ich coraz więcej!

W mediach społecznościowych wrze!

Profil na Instagramie #spójrzDOBRZE ma swoich wiernych fanów, którzy swoją postawą motywują innych i pokazują, że chcieć, znaczy móc. Blog Xtreme Fitness Gyms pęka w szwach od historii osób, które przeszły metamorfozę i opowiadają innym, jak wyglądała ich droga do wymarzonej sylwetki.

Dominik: „Niecałe 6 miesięcy treningów za mną, a przede mną inne spojrzenie na rzeczywistość oraz nowe możliwości”.

Asia: „W ciąży przytyłam 21 kg. Wiedziałam, że muszę zacząć działać, postawić na zdrowe odżywianie oraz na wysiłek fizyczny”.

To ludzie i ich autentyczne historie tworzą kampanię i w tym tkwi jej największa wartość! Każda historia jest inna, każda wyjątkowa, każda wnosi sporo uśmiechu, gratulacji, życzeń i pozytywnej energii.

#SpójrzDOBRZE ma wiele odsłon, ale najważniejsi są ludzie i ich emocje. Organizator pomaga zmienić życie bohaterom i towarzyszy im w walce nie tylko o siłę fizyczną, ale przede wszystkim o siłę charakteru. Fanów jest już bardzo dużo, a będzie jeszcze więcej! Kto jeszcze chce przejść na aktywną „stronę mocy”?

Kampania z imponującą nagrodą w tle!

Dołącz do akcji – każda aktywność ma znaczenie! Równolegle z kampanią trwa konkurs #spójrzDOBRZE, w którym do wygrania jest roczny karnet do wszystkich klubów Xtreme Fitness Gyms! Ich misją jest pomoc w osiągnięciu celu fitness, dlatego nie przestaną motywować i kusić… także nagrodami!

Warto podjąć wyzwanie i zmienić swoje życie – z Xtreme Fitness Gyms cel jest na wyciągnięcie ręki!