Spójrz DOBRZE!

Xtreme Fitness Gyms zmienia ludzi i ma na to solidne dowody oraz… sposoby!

Spójrz DOBRZE to nowa kampania sieci, która ma za zadanie pomóc dokonać zmian nie tylko w ciele, ale także (a może przede wszystkim) w sposobie postrzegania samego siebie i otaczającego świata!   

Każda zmiana zaczyna się od pierwszego kroku. Niektórzy z bohaterów akcji wykonali ich już całkiem sporo, inni dopiero wystartowali… Dokąd uda im się dotrzeć? Czterech uczestników, cztery historie, cała masa wzruszeń, emocji i… dobrej zabawy!

Na pierwszej linii ognia – Paulina, Marcin, Natalia, Kuba – oni zmienili już swoje życie lub są na najlepszej drodze. Paulina – mama na cały etat, dla której chcieć, znaczy móc. Marcin – człowiek orkiestra, zawodowo zawsze na pełnych obrotach, teraz także aktywny sportowo. Natalia – kobieta, której przemiana pociągła za sobą nie tylko rewolucję w życiu osobistym, ale także zawodowym. Kuba – trenuje nie tylko ciało, ale także siłę charakteru.

Kto będzie następny…?

W akcji może wziąć udział każdy, kto odważy się podjąć wyzwanie i zmienić swoje życie, a później… spojrzeć DOBRZE! Organizatorzy czekają na zgłoszenia ludzi, którzy postanowią pracować nad własnym ciałem, a co za tym idzie siłą charakteru. Zbierają także historie osób, które już przeszły swoją przemianę i chcą pokazać ją innym. Wystarczy opisać swoją drogę do wymarzonej sylwetki, opowiedzieć jak zmieniło się ciało, emocje i życie po metamorfozie, dołączyć zdjęcia i wysłać w wiadomości prywatnej na FB Xtreme Fitness Gyms.

Konkurs…!

Gra toczy się nie tylko o nowe ciało, pewność siebie, emocje…, ale także o nagrodę! I to nie byle jaką, ale o roczny karnet do Xtreme Fitness Gyms! Rok treningów za darmo, w dodatku we wszystkich Klubach sieci na terenie całego kraju! To brzmi wyjątkowo dobrze!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Przede wszystkim zadbać o własne ciało i… być aktywnym! Wszystkie swoje przejawy aktywności wystarczy oznaczać konkursowymi hasztagami, które staną się podstawą do wzięcia udziału w konkursie.

Im większa aktywność, tym większa szansa na wygraną! Tak więc, kiedy idziesz na basen, spacerujesz, biegasz za dziećmi na palcu zabaw, grasz w tenisa, myjesz okna, ćwiczysz na siłowni, jednym słowem jesteś „w ruchu” – zrób zdjęcie, nakręć filmik, stwórz relację (bez konieczności pokazywania twarzy) i wrzuć na swojego FB lub IG. Publikacje koniecznie oznaczaj hasztagami #spojrzdobrze, #xtremefitnessgyms, @spojrzdobrze – to warunek konieczny do wzięcia udziału w zabawie. Ilość publikacji zadecyduje o zwycięstwie! W konkursie może wziąć udział każdy, nie trzeba być klubowiczem Xtreme!

Praca nad ciałem to także praca nad cierpliwością, samozaparciem, silną wolą, wytrzymałością psychiczną. Warto podjąć wyzwanie i być aktywnym, a efekty przyjdą same! Spójrz DOBRZE wystartowało i już od pierwszych chwil nabiera rozpędu! Odważysz się dołączyć do akcji?