Siła fizyczna VS siła charakteru

Do biegu, gotowi, START! Xtreme Fitness Gyms w swojej ofercie zajęć fitness ma prawdziwą perełkę dla wszystkich, którzy lubią solidnie się zmęczyć! Pot, krew i łzy (oczywiście szczęścia) to nieodłączne elementy zajęć prowadzonych przez Jacka Brzezińskiego – nieposkromionego zawodnika i instruktora OCR, który niedawno podbił Saharę i to dosłownie!

Instruktor, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, zaraża swoim działaniem innych – chętnych podnosić swoją siłę i kondycję fizyczną. Jego zajęcia to prawdziwa gratka dla ludzi, którzy lubią przełamywać swoje ograniczenia fizyczne i psychiczne oraz poszukują multidyscyplinarnego wysiłku fizycznego. Zajęcia o wysokiej intensywności łączą w sobie elementy treningu kondycyjnego, siłowego, gimnastycznego i interwałowego. Ta mieszanka jest naprawdę wybuchowa!

Czego możecie spodziewać się zaglądając na zajęcia z Jackiem Brzezińskim? Przede wszystkim różnorodności – zaangażowane będą wszystkie mięśnie i partie ciała. Duża dynamika zajęć i różnorodność ćwiczeń sprawiają, że adrenalina sięga zenitu, a  endorfiny szaleją na całego. W trakcie zajęć w ruch idą ketle, piłki, maty, gumy, worki, opony oraz cała gama nowoczesnego sprzętu fitness.

Nie bez znaczenia jest także doskonałe wyposażenie siłowni. Brama funkcjonalna NAOMI to sprzęt, który kryje w sobie naprawdę wiele, a możliwości jego wykorzystania są nieograniczone! Trening z własnym ciężarem, angażujący wszystkie partie ciała i mięśni sprawia, że wraz z każdymi zajęciami wzrasta siła, wytrzymałość i koordynacja ruchowa u uczestników. Znaczenie ma także czas i intensywność wykonywanych ćwiczeń – pod czujnym okiem Instruktora nie ma szans na zwolnienie tempa! I o to chodzi!

Już niebawem w Xtreme Fitness Gyms Tranów Błonie czekać na Was będzie  kolejna MEGA aktywność, będziemy Was informować o nowym „wyzwaniu”, które rzuci Wam Jacek Brzeziński!

Nie ma co oszczędzać sił, kiedy sezon na „schudnę do lata” i „zrobię mistrzowską formę” wchodzi w decydującą fazę! Czego więc szukać w grafiku zajęć Xtreme Fitness Gyms Tarnów Błonie? Zajęć CROSS OCR oraz OCR Training Group z Jackiem Brzezińskim – odważysz się spróbować?

Zobacz innych w akcji i dołącz do nich!

https://www.xtremefitness.pl/tarnow-blonie