Aktywny weekend w Xtreme Fitness Gym!

Przedostatni weekend marca zapowiada się niezwykle aktywnie i kolorowo, a wszystko za sprawą dni otwartych w Xtreme Fitness Gyms! Wydarzenie odbije się szerokim echem wśród Tarnowian prowadzących aktywny tryb życia oraz lubiących dobrą zabawę.

Dwudniowa impreza odbędzie się w klimacie lat 80’ i 90’ – Xtreme Fitness Gyms zabierze Was w podróż w czasie, będziecie mogli cofnąć się do czasów serialu „Bevery Hills 90210” i słynnych Spice Girls! Na gości czekać także będą wyjątkowe atrakcje i niespodzianki! Szalone lata 80’ i 90’ – kto je pamięta? Kolorowe stroje, pierwsze siłownie i treningi nagrywane na kasetach VHS – to były czasy!

W gościnne progi będzie można zajrzeć do siłowni Xtreme Fitness Gyms na ulicy Widok oraz Błonie. Wszyscy goście, nie tylko Klubowicze, będą mogli wejść zupełnie za darmo i skorzystać z bogatego pakietu atrakcji, przy okazji poznając wnętrza siłowni i panującą w nich atmosferę.

Czekać na Was będą prawdziwe petardy – porady żywieniowe i trenerskie, konsultacje z fizjoterapeutami, fit przekąski, degustacje, ciekawe zajęcia sportowe, masaże, porady kosmetyczne i makijażowe oraz znacznie, znacznie więcej… Chętni na sportowe wyzwania będą także mogli wziąć udział w rywalizacjach na „śmierć i życie” oraz w potyczkach z „przymrużeniem oka”.

Kto wytrzyma najdłużej z 4 kilogramowymi hantelkami i wyprostowanymi rękami? Kto odważy się na spacer farmera, albo jazdę z trenerem na sankach? W trakcie konkursów będzie można sprawdzić swoje „moce” w typowo siłowych rywalizacjach lub wziąć udział w konkursach wyłącznie dla dobrej zabawy. Jedno jest pewne – dobrego humoru i pozytywnej energii będzie pod dostatkiem. Tak samo jak atrakcyjnych nagród rzeczowych!

Sportowym akcentem będą także zajęcia fitness w oprawie muzycznej rodem z lat 80’ i 90’, energetyczna muzyka da przysłowiowego powera wszystkim, którzy wczują się w klimat tamtych lat. Kto chętny poćwiczyć pośladki w rytm piosenki „Mambo no.5” lub „zrobić bicka”, gdy w tle pobrzmiewać będzie „Dancing Queen”? Koniecznie zaskoczcie organizatorów – mile widziane kostiumy i stylizacje inspirowane kultowymi latami 80’ i 90’! Wyszperajcie stroje, szykujcie kolorowe legginsy, frotowe skarpetki i czego dusza zapragnie – największa impreza sezonu rządzi się swoimi prawami!

Sportowi zapaleńcy będą mogli także sprawdzić swoje siły podczas maratonu spinningu w Xtreme Tarnów Błonie. Trzy godziny jazdy na rowerze spinningowym będzie nie lada wyzwaniem, ale wyzwania są po to, aby je realizować.

Nie samym sportem człowiek żyje, dlatego organizatorzy przygotowali także bogaty pakiet atrakcji z zakresu dietetyki, rehabilitacji, kosmetologii, wizażu i kulinariów.

Czas umili także pokaz krav magi w wykonaniu członków klubu SAGOT. Sztuki walki to nie tylko skuteczny sposób na samoobronę, ale także atrakcyjne widowisko, które budzi emocje i potrafi dać energetycznego „kopa”. Spotkanie z przedstawicielami Klubu pozwoli bliżej poznać tę dyscyplinę, kto wie, być może znajdą się chętni, aby spróbować swoich sił na macie?

W strefie zdrowia i urody nie tylko Panie znajdą coś dla siebie. Relaksujące masaże, odprężające zabiegi, porady makijażowe, konsultacje z fizjoterapeutą, dietetykiem – sposobów na zadbanie o zdrowie i wygląd będzie naprawdę sporo!

Organizatorzy wiedzą, że przez żołądek do serca, dlatego z dni otwartych nikt nie wyjdzie głodny, ani z nadwyżką zbędnych kalorii – będzie nie tylko fit, ale przede wszystkim obłędnie pysznie! Zadbają o to m.in. Fit Cake, Barwy Zdrowia, Konfiturka, Apetyt na zdrowie, Fit szop, BODYPAK, 4MOVE.

Kto odwiedzi klub na ulicy Błonie będzie także mógł stanąć na… TANICIE! I wszystko stanie się jasne! Czego jest za dużo w Waszym ciałku, czy teorię o grubych kościach można między bajki włożyć? Profesjonalna analiza składu ciała pozwoli dokonać optymalnych zmian w żywieniu oraz prawidłowo zaplanować rodzaj aktywności fizycznej. W trakcie dni otwartych każdy będzie mógł dokonać takiego pomiaru zupełnie za darmo!

Zerknijcie na partnerów wydarzenia – to właśnie z nimi spotkacie się w trakcie dni otwartych oraz będziecie mogli zdobyć od nich vouchery. Spotkania „na żywo” będą doskonałą okazją do zapoznania się z ich ofertą i darmowego skorzystania z usług! Która z Pań chętna na „zabieg Kopciuszka” na twarz lub odżywczy zabieg na dłonie? A może wolicie masaż karku lub bilety do kina Cinema3D?

Całość wydarzenia będzie utrzymana w kolorowym i szalonym klimacie lat 80’ i 90’. Wpiszcie w swoim kalendarzu datę 23 i 24 marca! Wasze ciało Wam za to podziękuje, a przy okazji spędzicie szalony weekend w doborowym towarzystwie! Nie może Was tam zabraknąć!

 

Dołączcie do wydarzenia na FB i poznajcie szczegółowy harmonogram imprezy!

Xtreme Fitness Gyms Tarnów Błonie

https://www.facebook.com/events/1297274427090528/

 

Xtreme Fitness Gyms Tarnów Widok

https://www.facebook.com/events/420856438486900/