Pośladki w ogniu ćwiczeń!

Wiosna coraz bliżej, a sezon na „schudnę do lata” wchodzi w decydującą fazę. Tarnowianie robią co mogą, aby przywitać lato bez zbędnych kilogramów i z sylwetką, która będzie ich powodem do dumy. Kto by nie chciał pochwalić się idealnie jędrnym i proporcjonalnie zbudowanym ciałem – bez nadmiaru zimowego tłuszczyku?!

Z pomocą przychodzi siłownia Xtreme Fitness Gyms, w której można skutecznie zawalczyć o wymarzoną formę. Szczególnie zainteresowane powinny być Panie, które chciałyby nieco „podkręcić” swoje pośladki i skorzystać z innowacyjnych zajęć fitness o nazwie „Turbo Pupa”. W niedawno otwartym Klubie zadbano o to, aby innowacyjne urządzenia pozwoliły na precyzyjną pracę nad wybranymi partiami ciała.

W ogniu ćwiczeń znalazły się „pupy”, a wszystko dzięki unikatowej możliwości treningu na maszynach skupiających się w sposób szczególny na mięśniach pośladków. Specjalnie wyodrębniona strefa maszyn, położona w bezpośrednim sąsiedztwie sali fitness, na której odbywają się zajęcia, pozwala na swobodne łączenie zajęć w grupie, z zajęciami na maszynach. I tak oto powstały autorskie zajęcia, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klubowiczów.

Na czym polega ich fenomen?

To przede wszystkim praca nad mięśniami odpowiedzialnymi za uniesienie i ujędrnienie pośladków. Ich stymulowanie za pomocą odpowiednio dobranych ćwiczeń z własnym ciężarem ciała oraz zestawienie ich z ćwiczeniami na unikatowych maszynach – przynosi spektakularne rezultaty.

Jakich efektów możemy się spodziewać? Przede wszystkim kształtnych, jędrnych i krągłych pośladków! Odpowiednio wymodelowane i uniesione z pewnością będą idealnie komponować się z letnimi stylizacjami.

Regularność ćwiczeń ma tu jednak spore znaczenie. Pierwsze efekty można dojrzeć gołym okiem już po pierwszym miesiącu regularnych ćwiczeń. Im dalej w las, tym efekty bardziej spektakularne. Warto jednak podjąć wyzwanie i na własnej skórze (i to dosłownie) przekonać się o skuteczności tych zajęć!

Turbo Pupa –> kierunek –> Xtreme Fitness Gyms Tarnów Błonie!