Festiwal Tańca “eMiKa 2019”

Festiwal Tańca “eMiKa 2019” o Puchar Rektora PWSZ w Tarnowie, to jedyna taka impreza w regionie tarnowskim dedykowana dla całych rodzin – od najmłodszych dzieci, po dorosłych i seniorów.

Widownia będzie mogła zobaczyć zmagania tancerzy kategorii dziecięcych, młodzieżowych i seniorskich oraz wiele wspaniałych tanecznych pokazów przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Jest to wspaniałe święto zarówno dla zawodników, jak i miłośników tańca.

W pierwszym dniu – 23.03.2019 roku będziemy mogli zobaczyć rywalizacje taneczną w najmłodszych kategoriach wiekowych oraz seniorskich:

Cześć I – godzina 9:30

Część II – godzina 13:00

Gala Wieczorna – godzina 18:00

W drugim dniu – 24.03.2019 roku (NIEDZIELA) będziemy mogli zobaczyć rywalizacje taneczną w dziecięcych i młodzieżowych kategoriach wiekowych:

Cześć I – godzina 9:30

Część II – godzina 13:00

Gala Wieczorna – godzina 18:00

Festiwal Tańca “eMiKa 2019” nie jest pierwszą edycja tej wspaniałej tanecznej imprezy, lecz w tym roku po raz pierwszy o Puchar Rektora PWSZ w Tarnowie i odbywa się na Hali Sportowej PWSZ właśnie w Tarnowie. Jest to jedyny w Tarnowie obiekt z tak dużym zapleczem i nowoczesną halą sportową.

Lokalizacja Hali Sportowej, daje łatwy dojazd zawodnikom od strony autostrady (zjazd Tarnów Centrum) do miejsca wydarzenia, jak również dużą dostępność dla widzów i sympatyków tańca – także tych poruszających się komunikacją miejską.

Dla seniorów powyżej 60 roku życia wstęp na Festiwal jest bezpłatny, jak również dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich wraz z jednym opiekunem – obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Wstęp na Festiwal:

Normalny – 15 zł./od osoby
Ulgowy – 10 zł./od osoby – dzieci w wieku szkolnym
Do lat 6 – wstęp bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów!