Jazda na dwóch kółkach…

Jak między innymi piątkowy wieczór spędzają Tarnowianie? Okazuje się, że całkiem aktywnie i zdrowo – na spinningu w Xtreme Fitness Gyms! I w dodatku wcale nie trzeba ich do tego namawiać, a wszystko za sprawą wyjątkowego charakteru zajęć.

Xtreme Fitness przoduje w nowatorskich rozwiązaniach, z których mogą korzystać klubowicze. Jednym z nich jest „jazda bez trzymanki” na rowerach stacjonarnych.

Czego potrzeba więcej do szczęścia w piątkowy wieczór (i nie tylko) niż energetycznej muzyki i entuzjastycznej atmosfery? Można dorzucić do tego nowoczesne wnętrza sali fitness i nastrojowe oświetlenie – ze stroboskopem w roli głównej. Taki plan na wieczór sprawdza się u coraz większej liczby Klubowiczów Xtreme, którzy stawiają na aktywne wieczory w dobrej atmosferze.

Mają ku temu także dodatkowe powody…

Indoor Cycling to pogromca tkanki tłuszczowej, już jeden trening pozwala spalić nawet 600 kcal w godzinę! Brzmi imponująco? Nie jest to jednak „droga przez mękę”, ale pełen satysfakcji i pozytywnej energii trening! Zajęcia prowadzone są w rytm muzyki, przy zastosowaniu różnych technik imitujących jazdę na rowerze. Jazda odbywa się w zróżnicowanym tempie i pozycjach. Dobór intensywności zajęć każdorazowo dobierany jest do grupy oraz założeń treningowych. Tak przeprowadzone zajęcia nie tylko spalają kalorie, ale także poprawiają kondycję, wytrzymałość i kształtują sylwetkę.

Coraz większa liczba Tarnowian nie może się mylić – spinning to zajęcia, na których warto pojawiać się systematycznie. Jazda na rowerze (niezależnie od pogody), w towarzystwie grupy osób (rower zazwyczaj kojarzy się z samotnymi wycieczkami), to przełamanie dotychczasowego postrzegania tej popularnej „rozrywki”. Kto nie był, ten niech koniecznie sprawdzi „na własnej skórze” wpływ zajęć na samopoczucie i sylwetkę.

A po serii treningów można śmiało wbijać na parkiet tarnowskich klubów, aby pochwalić się wypracowanym ciałem i imponującą kondycją!

Do jazdy, gotowi, start! Kierunek Xtreme Fitness Gyms!