8. grudnia – wielkie otwarcie Xtreme Fitness w Tarnowie!

8. grudnia otwarty zostanie drugi już klub Xtreme Fitness w Tarnowie, nas podczas tego wydarzenia na pewno nie zabraknie, szczególnie, że dzień wypełniony będzie po brzegi atrakcjami!

O godzinie 8:00 nastąpi Otwarcie klubu Xtreme Tarnów Błonie, już godzinę później uroczyście przecięta zostanie wstęga i nastąpi degustacja produktów, oczywiście tych fit od Body Paka i Apetyt na zdrowie! Dla chcących się poruszać również nie zabraknie atrakcyjnych wyzwań, o 10:00 odbędą się zajęcia turbo-spalania w połączeniu ze stepem, a godzinę później zajęcia HIT. Dla wszystkich, którzy spalą dość kalorii będzie tort i inne pokusy, tj. konkursy z nagrodami, gotowanie live z Sylwią Ładygą, panele dyskusyjne czy możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w fotobudce.

W godzinach popołudniowych nie zabraknie kolejnych zajęć i atrakcji, całą imprezę poprowadzi nie kto inny, a niezawodny Marcin Grabowski, za dj’ką stanie POAA, a zakończenie będzie miało miejsce podczas After Party w klubie 2Face Music Club na imprezie pod znamiennym tytułem Projekt X.

Odpowiedz sobie teraz na pytanie, czy może Cię zabraknąć podczas takiego wydarzenia?

Link do fan page Xtreme: https://www.facebook.com/klubxtremefitnesstarnowblonie/

Link do wydarzenia Xtreme: https://www.facebook.com/events/594307127664704/

Link do After Party: https://www.facebook.com/events/518698885206158/

Nie zwlekaj i zapisz się!

Administracja serwisu składa życzenia powodzenia i sporej dawki motywacji w utrzymaniu zdrowego stylu życia w Tarnowie klubowi Xtreme Tarnów Błonie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *