Podwójne rockowe uderzenie – czyli koncert K.A.C i Mercurius w Tranowie!

Tarnów ma taką specyfikę, że rodzi się tu wielu artystów, wiele talentów budzi się do życia i właśnie takim nowonarodzonym naprzeciw wychodzi Tarnowskie Centrum Kultury, tworząc okazję do zaprezentowania swoich umiejętności.

14 grudnia 2018 r. na muzycznej scenie w Piwnicach TCK odbędzie się koncert zespołów K.A.C i Mercurius, bilety od 21 listopada można kupić w biurze obsługi TCK – Rynek 5 lub na ich stronie internetowej.

K.A.C to zespół, w którego skład wchodzi:

Maksymilian Kwapień – wokal

Dominik Sędziak – gitara prowadząca

Maciek Wąż – gitara rytmiczna

Karol Podsiadło – bas

Piotr Ptaśnik – perkusja.

Członkowie zespołu sami o sobie mówią, że wskrzeszają rock&roll’a, więc można liczyć na prawdziwą ucztę dla uszu. O zespole stało się ostatnio głośno za sprawą udziału wokalisty Maksymiliana w popularnym programie The Voice of Poland TVP. Tarnowianin zachwycił wszystkich swoją niepowtarzalną barwą głosu i zakwalifikował się do nagrań na żywo, co właściwie nie dziwi.

Dobra energia podczas koncertu gwarantowana! Chłopaki zaprezentują przede wszystkim autorskie numery łączące w sobie polskie teksty i kalifornijski klimat rocka z lat 80′, to będzie prawdziwa muzyczna uczta.

Drugi zespół, Mercurius to również 5 wspaniałych:

Mateusz Mazanek – wokal

Mateusz Kuchyt – gitara

Adrian Kuchyt – gitara

Patryk Pogan – bas

Jakub Piotrowski – perkusja.

To tarnowski zespół, który tworzy w klimacie rocka i metalu alternatywnego, więc mocne brzmienia zapewnione. Połączenie melodyjności z agresywnymi riffami to nie jest łatwa sztuka, a im się to udaje. 24 listopada odbyła się premiera singla i teledysku, który jest zapowiedzią pierwszej płyty zespołu. Mateusz i Adrian Kuchyt zaczynali swoją przygodę z gitarą w S.M.Rock – Szkoła Muzyków Rockowych i już nie jeden raz grali na scenie Tarnowskiego Centrum Kultury, więc będzie to miła podróż w czasie.

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/331008021045653/