Nowator w BlueVelvet – Koncert

Paweł Lipski, publiczności znany pod pseudonimem Nowator, 25 października wystąpi w klubie BlueVelvet. Jest to polski raper, autor tekstów i kompozytor. Jako artysta udziela się zarówno solowo, jak i w grupie TeOeR. Mimo iż utożsamiany ze sceną hip-hopową, to w tworzy również muzykę popową.

Jest absolwentem szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Współpracował już z taki artystami, jak Pezet, Chiwas, Jeden Osiem L czy Mezo.

Swoją działalność artystyczną Nowator rozpoczął już pod koniec lat 90. W roku 2001 wystąpił w produkcji Sylwestra Latkowskiego “Blokersi”. W 2005 roku spróbował swoich sił w polsatowskim talent show Hip-hop start, który również wygrał, ale format ten nie ujrzał światła dziennego. Ta wygrana jednak popchnęła go do nagrania debiutanckiego, solowego albumu “Alfabetyczny spis”, który ukazał się w tym samym roku, we współpracy z wytwórnią Camey Studio. Utwór z tej płyty “Przez chwilę” zyskał popularność. Wystąpił również gościnnie na trzeciej płycie zespołu Jeden Osiem L “Nowy folder” z 2007 roku. W czerwcu pojawiła się współtworzona z Chiwasem płyta “Welcome To Poland”, gdzie znalazły się utwory wyprodukowane między innymi przez Tabba czy Donatana. W ramach promocji zrealizowano teledysk do utworu “Za granicami kraju”.

Dla wszystkich zainteresowanych koncertem przypominamy:

Miejsce: BlueVelvet

Kiedy: 25.10.2018

Może nawet pojawi się jakiś konkurs z tym związany!