Tarnowski teatr poszukuje wolontariuszy!

UWAGA! INFORMACJA!

Teatr w Tarnowie zaprasza chętne osoby do bycia wolontariuszami podczas XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia, jak również zbliżającego się sezonu artystycznego w teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Spotkanie ciekawych ludzi, nowe przeżycia i zetknięcie się ze światem teatru gwarantowane!

Poszukiwane są osoby w wieku od 16 lat, odpowiedzialne, komunikatywne, zaangażowane w powierzone zadania, z wysoką kulturą osobistą, umiejętnościami pracy w grupie, chętne do pomocy i otwarte. Wolontariusze będą współpracować m.in. z Działem Promocji i Organizacji Widowni, w zakresie obsługi widowni, organizacji wydarzeń towarzyszących czy happeningów. Najbliższa współpraca będzie dotyczyć XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia. W zamian za pomoc teatr oferuje możliwość uczestnictwa we wszystkich organizowanych wydarzeniach.

Jak informuje Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni – “Osoby chętne na wolontariat w teatrze, będą uzupełniać kwestionariusze. Warto w nich podkreślać swoje zdolności i pasje. Niejednokrotnie swoje talenty młodzi ludzie rozwijają właśnie w teatrze np. statystują w spektaklach, tłumaczą teksty, prowadzą prelekcje dla młodzieży czy animują zabawy dla dzieci, projektują scenografie i kostiumy, uczestniczą w warsztatach.”

Spotkanie informacyjne odbędzie się 6 września (czwartek) o godz. 15:00, wszystkich zainteresowanych w imieniu organizatorów zapraszamy.

Więcej szczegółów: Dział Promocji i Organizacji Widowni, tel. 14 688 32 87 lub 784 976 025
e-mail: organizacja@teatr.tarnow.pl