Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Życie w Centrum Handlowym

Życie w Centrum Handlowym

Mieszkańcy Gemini Park Tarnów mają za sobą pierwszą noc w Centrum Handlowym i kolejny dzień intensywnych zakupów. Ich mieszkania są już niemal kompletne – zaczęli też prowadzić swoje blogi, na podstawie których zdobywają będą sympatię widzów.

Od środy dwójka mieszkańców je, śpi, robi zakupy – jednym słowem – żyje w Gemini Park Tarnów. Zaczynali od wystroju swoich małych mieszkań – dekoracji ścian, mebli, drobiazgów. Potem przyszedł czas na zakupy odzieżowe, fryzjera a także wybór pupila – salon zoologiczny Fauna Zoo umożliwił wybór zwierzątka.

- W pierwszą noc niewiele spałam, głównie ze względu na ogromne emocje ale też i mojego nowego przyjaciela, szynszyla Maciusia. Okazało się, że prowadzi hałaśliwe, nocne życie. - mówi Kinga Stec, mieszkanka Centrum Handlowego. – Dzisiaj zajmowały mnie głównie zakupy ubrań i biżuterii. Odwiedzili mnie też znajomi.

Zakupy to główne zajęcie Mieszkańców Gemini Park Tarnów. Do rozdysponowania mają każde po ponad 7000 tysięcy złotych a dodatkowo jedno z nich wyjedzie na zagraniczną wycieczkę.

Pobyt Kingi i Tomka w Gemini Park Tarnów można śledzić na żywo, w lokalnych mediach, na Facebooku oraz na stronie www.tarnow.geminipark.pl. Tam też można oddawać głosy na swojego faworyta oraz na bieżąco śledzić ilość głosów.

Życie w Centrum HandlowymŻycie w Centrum Handlowym

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.