Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Żużlowo w Gemini Park Tarnów

Żużlowo w Gemini Park TarnówGemini Park Tarnów przygotowało niezwykłą gratkę dla wszystkich fanów tarnowskiego żużla.

W każdą sobotę poprzedzającą zawody sportowe na tarnowskim stadionie, klienci Centrum Handlowego będą mogli spotkać się w Gemini z jednym z zawodników tarnowskiego zespołu.

To kolejna atrakcja dla wszystkich fanów czarnego sportu przygotowana przez największe w regionie centrum handlowe. Przypomnieć należy, że klienci Gemini mogą w każdą sobotę poprzedzającą zawody, kupować bilety na wszystkie mecze odbywające się w Tarnowie. Wejściówki można nabywać na specjalnym stanowisku zlokalizowanym przy aptece, w godzinach funkcjonowania centrum, od 9.00 do 21.00.

Dodatkowo, kibice tarnowskiego zespołu będą mieli możliwość do poznania zawodników Azotów Tauron Tarnów. W soboty od godziny 11.00 organizowane będą godzinne spotkania kibiców z żużlowcami tarnowskiego zespołu. W najbliższą sobotę do dyspozycji fanów będzie Leon Madsen, młody i utalentowany Duńczyk, który prezentuje wspaniałą postawę w obecnym sezonie.

Jeździec tarnowskiego klubu opowie o celach w obecnym sezonie i będzie odpowiadać na pytania kibiców. Dla wszystkich fanów czarnego sportu będzie to doskonała okazja na zrobienie pamiątkowego zdjęcia i zdobycia autografów zawodników Azoty Tauron Tarnów.

Gemini Park Tarnów serdecznie zaprasza na spotkania z zawodnikami oraz do zakupu biletów na terenie Centrum.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.