Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Żużel: Krzysztof Buczkowski gościem Gemini w sobotę

Żużel: Krzysztof Buczkowski gościem Gemini w sobotęW sobotę 7 czerwca w Gemini Park Tarnów odbędzie się spotkanie z nową twarzą w zespole tarnowskich „Jaskółek” – Krzysztofem Buczkowskim. Żużlowiec dostępny będzie dla klientów od godziny 13:00. Jak zwykle, podczas takich wydarzeń, od rana będzie można wziąć udział w konkursie z biletami żużlowymi.

Spotkanie z popularnym „Buczkiem” odbędzie się w strefie restauracyjnej Gemini Park Tarnów. Będzie to znakomita okazja do wzięcia udziału w rozmowie z żużlowcem oraz do odebrania wejściówki na niedzielny mecz z drużyną z Wrocławia.

Klienci w tym dniu będą mogli zdobyć bilety na niedzielne spotkanie żużlowe. Wystarczy, że zgłoszą się ze swoimi paragonami zakupowymi na łączną kwotę minimum 50 zł oraz jak najszybciej ułożą multimedialne puzzle. Stoisko funkcjonować będzie od 9:00, aż do zakończenia spotkania.

Blisko 200 klientów z najlepszymi wynikami otrzyma podczas spotkania z rąk żużlowca bilety na mecz. Klienci biorący udział regularnie w spotkaniach będą mieli większe szanse na wygranie biletów na mecze fazy play-off o Drużynowe Mistrzostwo Polski.

Spotkania z żużlowcami odbywać się będą przed każdym spotkaniem „Jaskółek” rozgrywanym na stadionie w Tarnowie. Kolejne spotkanie odbędzie się 21 czerwca.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.