Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Żużel i koncert T.Love w Tarnowie

Żużel i koncert T.Love w Tarnowie1 maja o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Tarnowie odbędzie IV kolejka Speedway Ekstraligi. W ligowym pojedynku zmierzą się Tauron Azoty Tarnów i Caelum Stal Gorzów. Już dzisiaj zapraszamy na fantastyczne widowisko żużlowe, którego autorami będą tacy zawodnicy jak: Sebastian Ułamek, Krzysztof Kasprzak, Nicki Pedersen i pierwszy po 37 latach polski Indywidualny Mistrz Świata - Tomasz Gollob.

Bilety dostępne w przedsprzedaży od 26 kwietnia w Tarnowie w Fitness Klubie Forma (ul. Nowy Świat 48, godz. 8.00 - 22.00), biuro ogłoszeń Tygodnika Temi (Centrum Handlowe Świt, ul. Kościuszki 1, Tarnów, godz. 9.00 - 16.00) oraz na torze kartingowym Daytona Tarnów (ul. Kochanowskiego 39). Bilety w dniu meczu będą dostępne w kasach Stadionu Miejskiego od godziny 11.00. Do pierwszego 1000-a programów „Jaskółcze Gniazdo" kibice otrzymają upominek przygotowany przez producenta wody mineralnej Piwniczanka.

Zaraz po zakończeniu meczu rozpocznie się koncert T.LOVE (jako support zagra tarnowska formacja MANGO COLECTIVE). Na koncert obowiązują bilety zakupione na zawody żużlowe. DWIE imprezy - JEDEN bilet!!! Fani muzyki, którzy chcą wybrać się tylko na koncert T.LOVE, mogą kupić bilety w cenie 28 złotych w kasach od strony Dworca PKP (ul. Chemiczna).

W związku z koncertem kibice którzy przyjadą na Stadion Miejski w Tarnowie, mogą spodziewać się utrudnień. Osoby które po zawodach żużlowych nie zostaną na koncercie zespołu T.love będą mogły opuścić stadion tylko wyjściami od ul. Zbylitowskiej (od strony parku). Ze względów bezpieczeństwa nieczynne będą bramy przy ul. Chemicznej (od strony dworca PKP). Organizatorzy proszą o uwzględnienie tych zmian przez osoby parkujące samochody przy ul. Chemicznej oraz na parkingu VIP.

Info: unia.tarnow.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.