Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zostań wolontariuszem w Solskim

Zostań wolontariuszem w SolskimTarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego poszukuje wolontariuszy – zapraszamy do współpracy osoby w wieku od 15 roku życia, z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, które są zainteresowane życiem kulturalnym Tarnowa. Pożądane cechy to umiejętność pracy w zespole, sumienność oraz łatwość nawiązywania kontaktów z nowymi osobami.

Wolontariat teatralny – podobnie jak inne formy wolontariatu jest doskonałym sposobem na zdobycie cennych doświadczeń bądź znalezienie nowych pasji.

Poszukujemy wolontariuszy do obsługi widzów oraz promocji, jak również opiekunów grup teatralnych w trakcie dużych wydarzeń artystycznych (np. Tarnowska Talia).

Wolontariusze zostaną stosownie przeszkoleni, otrzymają zestaw wolontariusza, a oprócz tego bezpłatne wejściówki na spektakle, będą zapraszani na konferencje prasowe oraz spotkania z artystami.

Co ponadto wiąże się z byciem wolontariuszem w Solskim? Najważniejsze - to możliwość rozwoju i nauki, odkrycie nowych talentów, poznanie interesujących ludzi. Dodatkowo wolontariusze otrzymają referencje (na życzenie wolontariusza), mnóstwo niezapomnianych przeżyć, a także okazję do nawiązania nowych kontaktów i znajomości.

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o kontakt z Biurem Promocji i Organizacji Widowni Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego, tel. 1468883287, email: k.bogusz@teatr.tarnow.pl.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się o godz. 14.00 w środę 21 września 2011 na małej scenie.

Info: Tarnowski Teatr
 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.