Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zostań Djem lub Djką biorąc udział w telewizyjnym show!

Zostań Djem lub Djką biorąc udział w telewizyjnym show!Czegoś takiego jeszcze u nas nie było! Rozpoczął się właśnie casting do kursu na dja, a zarazem programu telewizyjnego.

W castingu Jury wybierze dwóch chłopców i dwie dziewczyny. Jeżeli nie zgłoszą się żadne panie będzie 4 panów. W czasie trzech dni (5-7 lipca), prowadzący pod "okiem" kamer IMAV.tv będą szkolić uczestników sztuki djowania zapoznając ich z tajnikami zawodu. Czy jest to możliwe? A może nie da się tego zrobić i przekazać wystarczającej wiedzy w tak krótkim czasie? O tym przekonacie się oglądając regularnie postępy uczestników oraz wywiady w IMAV.tv. Współautorem programu nauki jest firma LFX.

Finałem kursu będzie specjalna audycja radiowo imprezowa w piątek przed Djs Meetingiem, podczas którego wyróżniona osoba otrzyma możliwość zaprezentowania się, a oprócz tego wartościowy upominek. Zajęcia potrwają przez 3 dni po kilka godzin w klubie 139.


Zgłoszenia należy przesyłać do 30 czerwca 2011 na adres edy(małpa)139.pl

Zgłoszenie musi zawierać:
- co najmniej 3 zdjęcia
- dane osobowe
- opis o sobie.
Napiszcie także dlaczego akurat Wy powinniście wziąć w tym udział i czego oczekujecie po programie połączonym z kursem.

Wiek bez ograniczeń, jednak osoby niepełnoletnie będą musiały posiadać zgodę rodziców na udział w tej zabawie.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.