Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Znamy Mieszkańców Gemini!

Znamy Mieszkańców Gemini!To już druga odsłona akcji „Zamieszkaj w Gemini”, która rok temu cieszyła się sporym zainteresowaniem. Osoby te będą jeść, spać, chodzić na zakupy, spotykać się ze swoimi znajomymi, korzystać z całej oferty, którą daje Centrum. Jednak tym razem zwiększona zostanie liczba uczestników akcji, z 2 do 4, a główną nagrodą jest wycieczka do Los Angeles.

 

ZOBACZ FOTORELACJĘ Z CASTINGU >> KLIKNIJ

- Cieszymy się z tak dużego zainteresowania drugą edycją „Zamieszkaj w Gemini”. Teraz przed nami najważniejsza część przygotowań, czyli wybór czwórki Mieszkańców Gemini. Wszystkich serdecznie zapraszamy do głosowania na Facebook’u naszego Centrum! – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Wszystko idzie zgodnie z planem. Nasi najemcy wykazali ogromne zainteresowanie, właśnie zaczynamy prace związane z budowaniem mieszkania, przed nami także wybór uczestników i możemy oficjalnie rozpocząć zabawę! Gorąco zachęcam wszystkich do śledzenia drugiej edycji „Zamieszkaj w Gemini Park Tarnów” – dodaje.

Internetowy etap zakończył się 28 lipca, w którym spośród 99 zgłoszonych osób, jury z pomocą internautów wybrało 21 kandydatów, na których czekał ostatni sprawdzian – finałowy casting w Gemini Park Tarnów.

Finał castingu odbył się 1 sierpnia i trwał od godziny 9 do 17, uczestnicy byli proszeni do osobnego pomieszczenia w Centrum Handlowym, w którym zasiadało jury. Na ocenę jury składało się wiele czynników: umiejętność nawiązywania kontaktu, zainteresowania, pomysłowość, temperament, zachowanie przed kamerą i aparatem, sposób wysławiania się. Pomimo surowych ocen jury, atmosfera castingu przebiegała w luźny i bardzo przyjemny sposób. Wiele uśmiechu na twarzy wywołała dziewczyna odpowiadająca na pytanie:

- jak chciałabyś promować i zareklamować np. stoisko z wędlinami?
- hmm, może z racji tego, że jestem szczupła, to, że w tych wędlinach jest więcej mięsa, niż we mnie...

Po godzinie 17 zostały ogłoszone oficjalne wyniki, Mikołaj Knapik, Katarzyna Piórkowska, Artur Kotlarz oraz Natalia Grzebieniarz - właśnie tych mieszkańców będziemy podglądali w Gemini w dniach 5 - 12 sierpnia.

Artur Kotlarz  Katarzyna Piórkowska  Mikołaj Knapik  Natalia Grzebieniarz

Nasz portal będzie śledził każde ich poczynania, więc gorąco zapraszamy!

NocnyTarnow.pl jest jednym z patronów medialnych "Zamieszkaj w Gemini".

Norbert Ziemirski

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.