Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zmiany w komunikacji miejskiej - objazdy

Zmiany w komunikacji miejskiej - objazdyObjazd na trasach linii 0b, 8, 15, 25, 27, 31 i 32 od 2 września 2011 r.

Od dnia 2 września 2011 r. rozpocznie się remont ulicy Narutowicza na odcinku od ulicy Wita Stwosza do ulicy Limanowskiego. W/w odcinek zostanie zamknięty dla ruchu dla pojazdów jadących w kierunku wschodnim. Na kierunku zachodnim tj. w stronę ulicy Krakowskiej, ruch pojazdów będzie odbywał się bez zmian. Roboty drogowe na ulicy Narutowicza wymuszają konieczność objazdu na trasach linii 0b, 8, 15, 25, 27, 31 i 32.


Autobusy obsługujące linie 0b, 8, 15, 25, 27, 31 i 32 w kursach wykonywanych w kierunku ulicy Tuchowskiej i Konarskiego będą jechać trasa zastępczą ulicami; Wita Stwosza, Towarową i Wodną. Na trasie linii 0b i 32 będzie pomijany przystanek Narutowicza – Wodna. Zamiast tego przystanku autobusy linii 0b i 32 będą zatrzymywać się na przystanku Narutowicza – Cmentarz.

Przystanek Mickiewicza – Teatr nieczynny w dniach od 3 do 8 września 2011 r.

W dniach od 3 do 8 września 2011 r. ulegnie czasowej likwidacji przystanek Mickiewicza – Teatr. W dniach 3, 4, 5 i 8 września b.r. wszystkie autobusy mające w rozkładach jazdy przewidziane zatrzymywanie na przystanku Mickiewicza – Teatr będą zatrzymywać się na przystanku Mickiewicza – Poczta.

W dniach 6 i 7 września 2011 r. ze względu na zamkniętą dla ruchu ulicę Mickiewicza, wszystkie autobusy mające w rozkładach jazdy przewidziane zatrzymywanie na przystanku Mickiewicza – Teatr będą zatrzymywać się na przystanku zastępczym Al. Solidarności – Piłsudskiego zlokalizowanym w obrębie skrzyżowania ulic Al. Solidarności i Piłsudskiego.

Objazdy w komunikacji miejskiej w dniach 6 i 7 września związane z organizacją Forum Inwestycyjnego

W dniach 6 i 7 września b.r. z uwagi na organizowane przez miasto Tarnów Forum Inwestycyjne, zostanie zamknięta dla ruchu ulica Mickiewicza na odcinku od ulicy Goldhammera do ulicy Piłsudskiego. Wyłączenie z ruchu części ulicy Mickiewicza spowoduje objazdy na trasach linii: 0a, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 19, 22, 29, 31, 41, i 42.

Autobusy linii: 0a, 3, 4, 5, 6, 7, 15, 22, 29, 31 i 42 od ulicy Słonecznej będą kursować w kierunku Al.Solidarności ulicami Sitki i Piłsudskiego. Przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego będzie obowiązywał dodatkowy przystanek zastępczy. W kierunku powrotnym autobusy obsługujące w/w linie będą kursować w stronę ulicy Słonecznej ulicami: Klikowską, Słowackiego i Sitki. Na trasie objazdu obowiązują przystanki Klikowska – Al.Solidarności oraz Słowackiego – Park.

Autobusy linii: 11, 14, 19 i 41 od przystanku Starodąbrowska – Szpital w kierunku Al.Solidarności będą kursować ulicami: Mickiewicza, Al. Matki Bożej Fatimskiej Słoneczną, Sitki i Piłsudskiego. Przystanek Fatimskiej – Curie nie obowiązuje dla w/w linii natomiast przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego będzie obowiązywał dodatkowy przystanek zastępczy. W kierunku powrotnym autobusy obsługujące linie 14 i 19 będą kursować w stronę ulicy Słonecznej ulicami: Klikowską, Słowackiego i Sitki. Na trasie objazdu obowiązują przystanki Klikowska – Al.Solidarności oraz Słowackiego – Park. Trasa powrotna linii 11 i 41 nie ulega zmianie.

Autobusy linii: 9 od ulicy Lwowskiej będą kursować przez rondo ulicą Słoneczną, Sitki i Piłsudskiego. Obowiązkowe są przystanki Słoneczna – Kościół oraz dodatkowy przystanek przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego. Trasa powrotna linii nie ulega zmianie.

Autobusy linii 10 od ulicy Lwowskiej będą kursować przez rondo ulicą Słoneczną, Sitki i Piłsudskiego. Obowiązkowe są przystanki Słoneczna – Kościół oraz dodatkowy przystanek przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego. W kierunku powrotnym autobusy obsługujące w/w linię będą kursować w stronę ulicy Lwowskiej ulicami: Klikowską, Słowackiego, Sitki i Starodąbrowską. Na trasie objazdu obowiązują przystanki Klikowska – Al.Solidarności oraz Słowackiego – Park. Nie obowiązuje przystanek Starodąbrowska – Szpital.

Linia 13, przystanek początkowy tej linii zamiast na ulicy Goldhammera zlokalizowany będzie przy byłej Targowicy (ul.Marszałka). W kierunku Al.Solidarności autobusy będą kursować ulicą Słoneczną, Sitki i Piłsudskiego. Obowiązkowe są przystanki Sitki – Poniatowskiego oraz dodatkowy przystanek przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego. W kierunku powrotnym autobusy obsługujące w/w linię będą kursować w stronę przystanku końcowego przy byłej Targowicy ulicami: Klikowską, Słowackiego, Sitki i Al.M.B.Fatimskiej. Na trasie objazdu obowiązują przystanki Klikowska – Al.Solidarności, Słowackiego – Park oraz Fatimskiej - Kościół.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.