Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zespół Sofa będzie świętować w Tarnowie. Rusza sprzedaż biletów.

Zespół Sofa będzie świętować w Tarnowie. Rusza sprzedaż biletów.Zespół Sofa świętuje jubileusz 10-lecia istnienia. Z tej okazji wyrusza na jubileuszową trasę koncertową "10:10" w ramach której odwiedzi 10 polskich miast, a Tarnów będzie pierwszym z nich!

Miejsce koncertu: Piwnice TCK (Tarnów, Rynek 5)
Data: 1 lutego 2013 r., g. 20.00
Bilety: 30 zł (w sprzedaży od 16 stycznia 2013 r.)

W swojej 10-letniej historii Sofa aż dwukrotnie odwiedziła Piwnice TCK, a raz zagrała na scenie plenerowej podczas Dni Miasta Tarnowa.

Zespół, który powstał w Toruniu w 2003 roku. Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich grup młodego pokolenia. Utalentowani i pracowici. Perfekcjoniści, ciągle rozwijający swoją pasję muzyczną. Artyści otwarci na nowe i ciekawe projekty muzyczne.

Na koncie mają trzy studyjne albumy, szereg nagród i setki zagranych koncertów.
Wystąpili na najważniejszych polskich festiwalach:
- Top Trendy, 2006,
- Opole Premiery, 2007,
- Vena Festival 2006 (Londyn), 2007,
- Heineken Open'er Festival 2005, 2006, 2007, 2009,
- Coke Live Music 2010,
- ArtPop Festival 2011, i wiele innych;

Sofa znalazła się wśród kandydatów do nominacji 'Paszporty Polityki 2007', a płyta Many Stylez zdobyła FRYDERYKA 2007 w kategorii 'Nowa Twarz Fonografii'. Grupa została także wyróżniona nagrodą Prezydenta Miasta Torunia, stając się jednocześnie oficjalnym przedstawicielem miasta w zmaganiach o tytuł 'Toruń Euopejską Stolicą Kultury 2016'. Zespół koncertuje z powodzeniem w kraju i za granicą, zdobywając uznanie profesjonalizmem i energetycznym, nowoczesnym brzmieniem.

Swoją ostatnią płytą muzycy udowodnili, że są twarci na wiele stylów i gatunków muzycznych. Hardkor i Disko to ostateczna relacja z przełomu wieków w wykonaniu zespołu SOFA. Album wysmakowany a przy tym niezwykle wielobarwny, podkreślający kunszt dojrzałości muzycznej członków zespołu.

Dzięki takim walorom scenicznym Sofa ma na swoim koncie wiele znaczących support'ów, spośród których najważniejsze to koncerty wspierające gwiazdy światowego formatu np. US3, Lauryn Hill, Snoop Dogg, Groove Armada, Beastie Boys, czy The Black Eyed Peas. Sofę łączy współpraca studyjna lub koncertowa z takimi artystami jak Kayah, O.S.T.R, Andrzej Smolik, Michał Urbaniak, Jamal, Mosqitoo, czy wokalista współtworzonego z Barnfordem Marsalisem BuckShot LeFonque - Frank McComb.
  
W połowie listopada 2012 SOFA zakończyła europejską trasę koncertową w ramach akcji artystycznej Instytutu B61 „Cosmic Underground”, która swym zasięgiem objęła Litwę, Łotwę, Estonię, Czechy, Polskę i Portugalię.
W chwili obecnej SOFA przygotowuje się ogólnopolskiej trasy koncertowej z okazji 10-lecia zespołu oraz premiery trzeciego singla z płyty Hardkor i Disko – „Obrażenia wewnętrzne”. Ponadto grupa będzie jedną z gwiazd Warsaw Winter Music Festiwal, który odbędzie się w lutym 2013 w Warszawie.
Bez wątpienia rok 2013 będzie należał do SOFY.

Źródło: TCK
 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.