Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zespół SAYES w półfinale Must Be The Music

Zespół SAYES w półfinale Must Be The MusicTarnowski zespół Sayes wystąpi w niedzielę 16.listopada o godz. 20:00 w pófinale 8. edycji show Must Be The Music telewizji Polsat. Chłopcy liczą gorąco na głosy fanów, które pozwolą im spełnić marzenia o finale.

Sayes to młodzi ludzie, którzy pomimo niedługiego stażu muzycznego, brzmią podczas występów na żywo jak profesjonaliści. Byli uczestnikami 5. edycji Must Be The Music. Od tamtego czasu ciężko pracowali tworząc nowe piosenki na swoją debiutancką płytę. Teraz pokażą się publiczności w zupełnie nowym brzmieniu oraz zmienionym składzie. Braci Juszczyków na scenie wspierać będą Bart Zaborowski - producent muzyczny i lider zespołu The Poise Rite oraz Krystian Kwolek - basista i przyjaciel zespołu.

Sayes mają na swoim koncie m.in. występ na T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu, Europejskich Targach Muzycznych "Co Jest Grane", jako support The Raveonettes podczas Warsaw Music Week w warszawskim klubie Basen oraz Czyżynaliach Juwenaliach Krakowskich, jak również krakowskich Wiankach. W niedzielę liczą na głosy widzów w jednym z najważniejszym w ich karierze konkursie.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.