Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zespół Pectus i Marcin Daniec - wielki koncert charytatywny

Zespół Pectus i Marcin Daniec - wielki koncert charytatywnyZespół Pectus i Marcin Daniec wystąpią w wielkim koncercie charytatywnym w Tarnowie. Impreza odbędzie się 9 października o godz. 18.00 w hali Jaskółka w Mościcach. Ruszyła już sprzedaż biletów. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na działalność hospicjów i pomoc dzieciom niepełnosprawnym i z biednych rodzin.
Pectus znajduje się w tym roku w czołówce list przebojów największych rozgłośni radiowych i koncertuje w całym kraju. Piosenka „Barcelona” została uznana za największy przebój minionego roku, a zespół zaproszony na Sopot Top Trendy 2013. Podczas jubileuszowego 50. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Pectus został nominowany w plebiscycie Superjedynek w kategorii „Super Zespół”. Z Opola muzycy wyjechali jako zwycięzcy, otrzymując dwie Superjedynki: w kategorii „Super Zespół” oraz „Super Występ”.

W Tarnowie Pectus zaśpiewa swoje największe przeboje. Wcześniej wystąpi Marcin Daniec. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na działalność hospicjum im. bł. Fryderyka Ozanama w Tarnowie, budowę tarnowskiego hospicjum Via Spei oraz na terapię i rehabilitację dzieci z niepełną sprawnością.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w hali Jaskółka (codziennie od g. 16.00 do 19.00) i w wybranych sklepach w Tarnowie. Rezerwacje pod numerem: 602 714 800.

Koncert organizują: Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO i Akcja Katolicka z parafii pw. Św. Stanisława Kostki w Tarnowie. Patronat honorowy sprawuje prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.