Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zdearzenia 2010 - nowy termin (10 i 11 lipca)

ZdearzeniaZDEARZENIA 2010 - ŚWIĘTO MIASTA, które pierwotnie miało odbyć się w dniach 4 - 6 czerwca 2010 r., mają nowy termin.Przypomnijmy, w związku z zagrożeniem hydro- i meteorologicznym w Tarnowie i regionie w pierwszy weekend czerwca, decyzją Prezydenta Miasta Tarnowa zaplanowane imprezy plenerowe zostały odwołane. Sytuacja jest na tyle opanowana, że ZDEARZENIA w nieco innym wymiarze odbędą się w dniach od 10 do 11 lipca.
Niezależnie od gustów i upodobań – każdy znajdzie coś dla siebie.

ZDEARZENIA to wyjątkowe święto sztuki i rozrywki jest propozycją dla wszystkich tarnowian i gości naszego miasta, to gwarancja dobrej zabawy, spotkania się z najlepszymi wykonawcami, a także sentymentalnych wspomnień.

Fotorelacja z koncertów będzie dostępna w galerii portalu NocnyTarnow.pl


10.07.2010 sobota – Scena plenerowa - Rynek

g. 11:00 – 15:00:
Podczas ZDEARZEŃ 2010 odbędzie się kolejny już 3 Małopolski Piknik Europejski.
Impreza łączy zabawę z nauką o efektach, jakie Fundusze Europejskie przynoszą Małopolsce. Program pikniku adresowany jest zarówno do najmłodszych, jak i starszych uczestników. Znajdą się w nim m.in. konkursy plastyczne i sprawnościowe (z nagrodami!) o tematyce europejskiej.

W programie tarnowskiej edycji 3 Małopolskiego Pikniku Europejskiego oprócz zabaw i konkursów odbędą się koncerty zespołów Memoria La Italia (najpiękniejsze włoske przeboje), Mango Collective (lokalna formacja), Sushee (muzyka szkocka i irlandzka)

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną dowiedzieć sie więcej o Funduszach Europejskich zapraszamy do specjalnego "funduszowego" namiotu, w którym każdy będzie mógł indywidualnie skorzystać z bezpłatnych konsultacji z zakresu pozyskiwania środków unijnych.

Piknik Europejski organizowany przez Województwo Małopolskie. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013. Współorganizatorem imprezy jest TCK.

g. 19:00 – 20:15:
TARNOWSKA SCENA ROCKOWA – Na program koncertu złoży się kilkanaście piosenek tarnowskich wykonawców, których twórczość zna cała Polska. Będziemy mieli okazję przypomnieć sobie przeboje zespołów CAVE, SIEDEM, PERSONEL, BARDZO ORKIESTRA, TOTENTANZ i ZIYO.

g. 20:30 – 22:00:
MAGIA OBŁOKÓW - Piosenki Marka Grechutyw wykonaniu Renaty Przemyk, Anny Treter, Jacka Wójcickiego, Macieja Klasia, zespoły Monk i Dzień Dobry, a solistom towarzyszyć będzie zespół Anawa w składzie, jaki koncertował z Markiem Grechutą przez ostatnich 10 lat jego pracy na scenie. Koncert poprowadzi dziennikarz Wacław Krupiński.


11.07.2010 niedziela – Scena plenerowa - Rynek

g. 19:00 – 20:00:
SALUMINESIA – Koncert sopockiej grupy, laureata 3 nagród EKO UNION of ROCK Węgorzewo 2008 (Grand Prix, nagroda dziennikarzy oraz publiczności), podczas którego zespół zagra piosenki z debiutanckiej płyty „Sprzedając pamięć”

g. 20:30 – 22:00:
HEY – Koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów rockowych. Od 1992 r. ich twórczość – znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej szybko zjednały sobie publiczność. Pierwsza płyta Hey’a „Fire” wydana w 1993 r. jest dziś jedną z najmocniejszych pozycji kanonu polskich albumów rockowych. Podczas koncertu usłyszeć będzie można utwory z najnowszej płyty zespołu „Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!”

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.