Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zapisy na darmowe warsztaty plastyczne w BWA

Zapisy na darmowe warsztaty plastyczne w BWAZapraszamy na bezpłatne warsztaty plastyczne w ramach projektu ”Tarnów. 1000 lat nowoczesności”. Liczba miejsc ograniczona! Zapisy: BWA – Galeria Miejska, Pl. Dworcowy 4, tel. 14 6888820, e.mail: biuro@gm.tarnow.pl

SOBOTA, 3 WRZEŚNIA 2011
PROWADZENIE: PLAYBIO (ALEKSANDRA JACH I KRZYSZTOF SKOCZYLAS)
Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1, Tarnów
godzina: 11.00

 

SOBOTA, 17 WRZEŚNIA
PROWADZENIA: AGNIESZKA PINDERA I MARCELI ŁASOCHA
Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1, Tarnów
godzina: 11.00

NIEDZIELA, 25 WRZEŚNIA
PROWADZENIE: MAŁGORZATA WOLSKA
Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1, Tarnów
godzina: 15.00

Krzysztof Skoczylas (1980): architekt krajobrazu, architekt i grafik. Działa na pograniczu rożnych dyscyplin projektowych i sztuki. Interesuje się zrównoważonym projektowaniem oraz personalizacją przestrzeni publicznych i opuszczonych.

Aleksandra Jach (1983): historyczka sztuki, krytyczka i kuratorka. Doktorantka w IHS UJ. Interesuje się strategiami partycypacyjnymi i etosem wspólnoty w historii polskiej sztuki, formami dokumentacji, architekturą i architekturą krajobrazu.

Marceli Łasocha – student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, na dwóch kierunkach jednocześnie : architekturze i urbanistyce oraz architekturze krajobrazu. W wolnym czasie prowadzi warsztaty architektoniczne. Interesuje się projektowaniem architektury dla ludzi niepełnosprawnych i dzieci. Jego pasją jest enologia, prowadzi małą winnicę.

Agnieszka Pindera (ur. w 1981 r.) – kuratorka, absolwentka kulturoznawstwa Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, Podyplomowych Studiów Gender oraz Muzealniczych Studiów Kuratorskich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od 2008 roku kuratorka w Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu. Jedna z kuratorek procesualnego projektu „Manual CC”. Publikowała m.in. w „Ha!art”, „Panoptikum”, „Didaskaliach” oraz w katalogach wystaw.

Info: BWA Galeria Miejska

 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.