Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zapisy do klasy fortepianu w Szkole Muzyków Rockowych S.M.Rock

Zapisy do klasy fortepianu w Szkole Muzyków Rockowych S.M.RockZainteresowanych zajęciami w klasie fortepianu i instrumentów klawiszowych w Szkole Muzyków Rockowych informujemy, że od tego sezonu poprowadzi je pianista, multiinstrumentalista - Piotr Niedojadło, który zastąpi dotychczasowego nauczyciela – Macieja Pierzchałę.

Zainteresowanych zajęciami zapraszamy do Tarnowskiego Centrum Kultury na pierwsze spotkanie organizacyjne w czwartek, 12 września o godz. 17:00.

Wszelkie informacje dostępne pod nr tel. (14) 6 888 888.
Szczegóły: http://tck.pl/artykuly-sm-rock,20,29,zapisy.html

Piotr Niedojadło - pianista, z wykształcenia muzyk instrumentalista. Na instrumencie gra od 8 roku życia. Jest absolwentem Państwowego Ogniska Muzycznego w Tarnowie w klasie fortepianu Anny Bilińskiej. Od 2006 roku student Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, lekcje pobierał u znakomitych krakowskich pianistów Adama Niedzielina (Pudelsi, Indygo, Kreszendo, Chłopcy z Placu Broni), Wojciecha Groborza (Jazz Band Ball Orchestra, Wojciech Groborz Trio), Piotra Kalickiego (Golec uOrkiestra). Współpracował z zespołami tarnowskiej sceny muzycznej, m.in.: Mango Collective (laureaci programu TVP2 „Dolina Kreatywna”), Obrasky, Natalia Baj (półfinalistka 4 edycji „Mam Talent”), SMS Jazz, Ethos, Komarańcze, With The Bear, VanCover. Gościnnie grał m.in.: Chór Gos.PL , Grupa Pod Gruszą.

Aktualnie współpracuje z 40 % Bluesa, aktorami Tarnowskiego Teatru: Zosią Zoń, Marią Bober. Od 2012 roku jest nauczycielem w Prywatnym Ognisku Muzycznym w Szczucinie gdzie uczy w klasie fortepianu i instrumentów klawiszowych.
W 2012 został zaproszony do współpracy przy recitalu o Błogosławionej Karolinie Kózce, gdzie zajął się wyborem składu instrumentalnego oraz aranżacją utworów.
Od 2013 r. jest autorem i koordynatorem projektów muzycznych z udziałem dzieci i młodzieży w Stowarzyszeniu „AMOS” w Radłowie, zajmującym się m.in. edukacją artystyczną, którego jest założycielem i wiceprezesem.

Pianista i aktor w spektaklu „W pokoju obok” w reżyserii Łukasza Gajdzisa , biorącego udział w XVII Ogólnopolskim Festiwalu Komedii Talia.

Źródło: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.