Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zapisy do Autorskiej Pracowni Plastycznej na sezon 2013/2014

Zapisy do Autorskiej Pracowni Plastycznej na sezon 2013/2014Tarnowskie Centrum Kultury, we wrześniu, zaprasza wszystkich chętnych chcących rozwijać swój talent do Autorskiej Pracowni Plastycznej na zajęcia plastyczne w roku szkolnym 2013/ 2014. Spotkanie inauguracyjne oraz zapisy odbędą się 18 września (środa) o godz. 17.00 w pracowni plastycznej w Tarnowskim Centrum Kultury - Rynek 5 (II piętro).

Pracownię prowadzą profesjonalni nauczyciele: mgr Elżbieta Pazera i mgr sztuki Witold Pazera, członkowie Związku Artystów Plastyków, znani w Tarnowie plastycy łączący pracę pedagogiczną z samorealizacją twórczą.

Pracownia prowadzi systematyczne zajęcia dla dzieci i młodzieży w różnych grupach wiekowych, podczas których osoby przygotowujące sie na studia artystyczne i do szkół plastycznych mogą zapoznać się ze szkołą rysunku i malarstwa studyjnego. Pedagodzy ustalają indywidualnie formę zajęć, co pozwala młodym adeptom plastyki w pełni korzystać z nauki i daje możliwość rozwoju warsztatu. Dodatkowo dla uczestników organizowane są różnorodne formy spędzania czasu w okresie ferii i wakacji. Autorska Pracownia Plastyczna rozwija wyobraźnię plastyczną oraz myślenie kategoriami sztuki. Uczestnicy nabywają umiejętności obserwacji i interpretacji otaczającego świata. Zajęcia plastyczne pozwalają kształtować i poszerzać zdolności wyrażania własnych spostrzeżeń, emocji, pojęć i wizji twórczych. Podczas zajęć uczniowie zapoznają się z podstawami i tajnikami warsztatu plastycznego, technikami malarskimi i rysunkowymi, zasadami kompozycji, teorii koloru, perspektywy, waloru, światłocienia.

Zajęcia w Autorskiej Pracowni Plastycznej rozwijają, umiejętność kreatywnego spojrzenia, a praca w grupie pozwala młodym osobom na poznanie innych pasjonatów rysunku i malarstwa. Przygotowują m.in. do egzaminów na uczelnie artystyczne, politechniczne oraz  do gimnazjum i liceum.

Odpłatność za zajęcia w sezonie 2013/2014  nie ulega zmianie w stosunku do poprzedniego sezonu i wynosi odpowiednio:
60 zł miesięcznie ( dla uczęszczających raz w tygodniu)
100 zł miesięcznie (dla uczęszczających dwa razy w tygodniu)
Wyjątkowo w miesiącu wrześniu 2013 r. z uwagi na inaugurację zajęć
w Pracowni po 18 września odpłatność wynosi odpowiednio 30 i 50 zł.
Płatność za zajęcia przyjmowana jest za miesiąc z góry przed rozpoczęciem danego miesiąca, najpóźniej pierwszego dnia roboczego danego miesiąca. Zajęcia prowadzone będą w czwartki (16.00-18.00 i 18.00-20.00), piątki (16.00-18.00 i 18.00-20.00) i soboty (10.00-12.00 i 12.00-14.00).

Dodatkowych informacji udziela Biuro Obsługi TCK, Rynek 5, tel.14 6 888 888.

Źródło: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.