Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zamieszkaj w Gemini: Zwycięstwo Mikołaja!

Zamieszkaj w Gemini: Zwycięstwo Mikołaja!Druga edycja „Zamieszkaj w Gemini” już za nami! Trwającą przez osiem dni akcję, zwyciężył Mikołaj Knapik, 18 letni tarnowianin, który tym samym wygrał voucher na wycieczkę do Los Angeles!

Mieszkańcy zamieszkali na terenie Gemini w dniach 5 – 12 sierpnia. Jedli, spali, spotykali się ze swoimi znajomymi, blogowali na facebooku i przede wszystkim chodzili na zakupy, korzystając przy tym z całej oferty najemców Centrum Handlowego. Ich losy można było śledzić na żywo, na w Gemini oraz na Facebooku.

Mieszkańcy rywalizowali między sobą o sympatię klientów, szereg atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sklepy w Gemini, których pula ostatecznie wynosiła ponad 20 tys. zł. oraz o atrakcyjną wycieczkę do Los Angeles ufundowaną przez biuro My Travel, mieszczące się w Gemini Park Tarnów. Po trwającym 8 dni głosowaniu na facebooku, zwycięzcą zabawy z 583 głosami, został 18 letni mieszkaniec Tarnowa Mikołaj Knapik. Wyprzedził Natalię Grzebieniarz z 349 głosami, Kasię Piórkowską z 327 oraz Artura Kotlarza, który otrzymał 276 „kliknięć”.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z Mieszkańców oraz wyników naszej akcji. Te 8 dni były wspaniałą zabawą zarówno dla naszych Lokatorów, jak i oczywiście dla nas – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Cieszymy się z zaangażowania naszych Najemców oraz z zainteresowania, jakie wzbudziła akcja. Warto tutaj podać, że w samą aplikację na Facebooku kliknięto ponad 400 tys. razy, a nasz facebookowy profil wzbogacił się o przeszło 5 tys. nowych użytkowników. Te okazałe wyniki wcale nas nie dziwią, ponieważ Mieszkańcy spisali się znakomicie i świetnie się z nimi pracowało. Zapraszamy do oglądania relacji filmowych oraz galerii z ich pobytu – dodaje.

Do akcji włączyło się aktywnie wielu najemców Centrum, m.in.: Home&You, które zaprojektowało i częściowo wyposażyło mieszkanie, Castorama, która przeznaczyła materiały wykończeniowe oraz wyposażenie mieszkania, Jysk, który także wyposażył mieszkania lokatorów, C&A, Yes, Pizza Dominium, Martes Sport, Triumph, Deichmann, KFC, Coccodrillo, Swiss, Kari, KappAhl, 50 style, Strusinianka, Wędliny SMAK, Sezam, Atlantic, Claudio Contini, Douglas, Księgarnia Matras, Optyk, Pralnia Wicher, Fornetti.

Zamieszkaj w Gemini: Zwycięstwo Mikołaja!  Zamieszkaj w Gemini: Zwycięstwo Mikołaja!  Zamieszkaj w Gemini: Zwycięstwo Mikołaja!  Zamieszkaj w Gemini: Zwycięstwo Mikołaja!

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.