Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zakopower Tarnów - koncert 22 marca

Zakopower zagra w Tarnowie 22 marcaTarnów będzie gościł dobrze znany szerokiej publiczności folkowo-popowy zespół Zakopower, który zagra w ramach drugiej części swojej jesiennej trasy koncertowej "Boso Tour II". Nie do oszacowania, potężna dawka pozytywnej energii już 22 marca na Hali Sportowej TOSiR, ul. Gumniska 28.

 


Start: 18:00

Bilety:
- 40 zł widownia
- 30 zł parter stojące

Z powodu małego zainteresowania, koncert został ODWOŁANY.

Podczas „Boso” Tour zespół będzie promował swoją ostatnia płytę, która zebrała znakomite recenzje i sprzedała się w nakładzie bliskim podwójnej Platyny.

Koncerty sygnowane „Boso Tour” będą znacznie różniły się od tego, do czego fani zdarzyli przyzwyczaić się latem. Repertuar wzbogacą kolejne piosenki z płyty „Boso”w tym utwory na specjalne życzenie fanów (m.in. „Kropla”) oraz utwór kultowego polskiego artysty – jaki? To niespodzianka! Bogate instrumentarium, zaskakujące aranżacje (u)znanych już piosenek na pewno przypadną do gustu wszystkim tym, którzy zdecydują się kupić bilet (a tych już coraz mniej). Koncerty będą miały wyjątkową oprawę wizualną przygotowaną specjalnie na potrzeby tej trasy.

Skład zespołu:
Sebastian Karpiel Bułecka głos, skrzypce, dudy podhalańskie, fujara słowacka
Bartek Kudasik głos, altówka;
Wojciech Topa – głos, skrzypce;
Józef Chyc głos, basy podhalańskie;
Piotr „Falko” Rychlec instrumenty klawiszowe;
Łukasz Moskal głos, perkusja;
Tomek „Serek” Krawczyk gitara elektryczna, ukulele;
Michał Trąbski gitara basowa
Dominik Trębski trąbka, syntezator, przeszkadzajki

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.