Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zaduszki Dżemowe Wojtka Klicha - bilety wyprzedane!

Zaduszki Dżemowe Wojtka Klicha - bilety wyprzedane!Jak co roku, również i tym razem nie zawiedli fani „Zaduszek Dżemowych” Wojtka Klicha. Mimo, że biletów było niemal trzykrotnie więcej, niż w poprzednich latach, to bilety rozeszły się równie szybko. Na wyprzedanie koncertu wystarczyła godzina!

Zaduszki Dżemowe Wojtka Klicha, jedna z najbardziej pożądanych imprez cyklicznych w Tarnowie, w tym roku wkroczy w dorosłość. Niezwykły klimat, jesienna nostalgia, a może po prostu potrzeba wspólnych wspomnień o zmarłych artystach sprawia, że Zaduszki Dżemowe w tym roku szczęśliwie będą obchodzić swoją 18tkę. Popularność imprezy wciąż rośnie, o czym świadczy stale powiększające się grono jej sympatyków, tak, że od kilku już lat zakup biletów wymaga niebywałej determinacji. W tym roku zdobycie biletów powinno być już nieco łatwiejsze, bowiem koncert odbędzie się w Tarnowskim Teatrze, gdzie do dyspozycji, jest aż trzykrotnie więcej miejsca, niż w Piwnicach TCK. Oczywiście naturalny klimat Piwnic TCK do takich imprez nadaje się idealnie, ale tym razem Wojtek Klich postanowił koncert zarejestrować na żywo, a to wymaga już spełnienia odpowiednich warunków technicznych. To tylko niektóre powody, z jakich tegoroczne „Zaduszki” zapowiadają się szczególnie, zgodnie z wieloletnią tradycją, również tym razem możemy liczyć na wyjątkowych gości.

ZADUSZKI DŻEMOWE WOJTKA KLICHA,
31 października 2011 r. o godz. 20.00
Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów, ul. Mickiewicza 4.

Szczegółowe informacje:
Organizator koncertu: Tarnowskie Centrum Kultury
Cena biletów: 35 zł. Sprzedaż biletów prowadzona była od 17.10.2010 r. od godz. 8.00
Uwaga: Jednorazowo można było kupić maksymalnie 6 biletów!

Pomysł na „Zaduszki Dżemowe” narodził w kilka miesięcy po śmierci Ryszarda Riedla – lidera grupy Dżem, był to rok 1994 r. W hołdzie Riedlowi w TCK zorganizowano pierwszy koncert. Od tamtej pory impreza stała się corocznym kultowym wydarzeniem muzycznym Tarnowa, które każdego roku przybiera nowego charakteru. Każda edycja wywołuje niezwykłe emocje i wspomnienia o bliskich nam zmarłych. Słuchając utworów nieżyjących artystów, granych na żywo, można poczuć, jak bardzo bliskie jest to, co po nich zostało.

Na przestrzeni siedemnastu lat, na zaproszenie Wojtka Klicha, podczas „Zaduszek Dżemowych” swoją obecność zaznaczyli m.in.: Jerzy Styczyński (Dżem), Adam Otręba (Dżem), Sebastian Riedel, Marek Piekarczyk (TSA), Krzysztof „Zalef” Zalewski, Jacek Dewódzki (ex. Dżem), Piotr Lubertowicz, Maciej Maleńczuk, Liam McMurray (Irlandia), Robert Lubera, Jean Lubera.

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.