Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zaduszki Dżemowe Wojtka Klicha 2013 - Piwnice TCK

Zaduszki Dżemowe Wojtka Klicha 2013 - Piwnice TCKW atmosferze dnia Wszystkich Świętych, w blasku świec, w klimacie jesiennej nostalgii muzyka zmarłych artystów robi wyjątkowe wrażenie. Zainicjowane przed laty przez Wojtka Klicha Zaduszki Dżemowe, są aktualnie jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez cyklicznych w Tarnowie. Niepowtarzalny klimat koncertu potęgują przeżycia związane z odwiedzaniem grobów bliskich. Zaduszki Dżemowe są niezwykłym "spotkaniem" z nieżyjącymi muzycznymi gwiazdami.

31 października 2012 r. odbędzie się kolejna, 20. edycja koncertu „Zaduszki Dżemowe” Wojtka Klicha w Piwnicach TCK.

 

Godz..: 20.00
Bilety: 30 zł

Sprzedaż biletów prowadzona będzie od 28.10.2013 r. od godz.  8.00. Ilość miejsc ograniczona!


W 2011 roku "Zaduszki Dżemowe" obchodziły swoją 18-tkę. Z tej okazji koncert odbył się w Tarnowskim Teatrze, gdzie dokonano też nagrania płyty "live" z udziałem publiczności. Wydaną płytę będzie można nabyć podczas koncertu.

Pomysł na Zaduszki Dżemowe narodził w kilka miesięcy po śmierci Ryszarda Riedla – lidera grupy Dżem, był to rok 1994 r. W hołdzie Riedlowi w TCK zorganizowano pierwszy koncert. Od tamtej pory impreza stała się corocznym kultowym wydarzeniem muzycznym Tarnowa, które każdego roku przybiera nowego charakteru. Każda edycja wywołuje niezwykłe emocje i wspomnienia o bliskich nam zmarłych. Słuchając utworów nieżyjących artystów, granych na żywo, można poczuć, jak bardzo bliskie jest to, co po nich zostało. Na przestrzeni siedemnastu lat, na zaproszenie Wojtka Klicha, podczas „Zaduszek Dżemowych” swoją obecność zaznaczyli m.in.: Jerzy Styczyński (Dżem), Adam Otręba (Dżem), Sebastian Riedel, Marek Piekarczyk (TSA), Krzysztof „Zalef” Zalewski, Jacek Dewódzki (ex. Dżem), Piotr Lubertowicz, Maciej Maleńczuk, Liam McMurray (Irlandia), Robert Lubera, Jean Lubera.

Organizator koncertu: Tarnowskie Centrum Kultury. Informacje: tel. 14 6 888 888

Źródło: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.