Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zaduszki Dżemowe Wojtka Klicha 2012 - Piwnice TCK

Zaduszki Dżemowe Wojtka Klicha 2012 - Piwnice TCKW atmosferze dnia Wszystkich Świętych, w blasku świec, w klimacie jesiennej nostalgii muzyka zmarłych artystów zagrana na żywo robi wyjątkowe wrażenie.

Zainicjowane przed laty przez Wojtka Klicha Zaduszki Dżemowe, są aktualnie jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez cyklicznych w Tarnowie. Niepowtarzalny klimat koncertu potęgują przeżycia związane odwiedzaniem grobów bliskich zmarłych. Zaduszki Dżemowe są niezwykłym spotkaniem z nieżyjącymi muzycznymi gwiazdami.

 

 

Zaduszki DżemoweWojtka Klicha - Piwnice TCK 
31 października 2012 r., g. 20:00
Bilety: 30 zł
(bilety wyprzedane)

W ubiegłym roku "Zaduszki Dżemowe" obchodziły swoją 18-tkę. Z tej okazji koncert odbył się w Tarnowskim Teatrze, gdzie dokonano też nagrania płyty "live" z udziałem publiczności. Wydaną już płytę będzie można nabyć podczas tegorocznej edycji imprezy.

Pomysł na Zaduszki Dżemowe narodził w kilka miesięcy po śmierci Ryszarda Riedla – lidera grupy Dżem, był to rok 1994 r.
W hołdzie Riedlowi w TCK zorganizowano pierwszy koncert. Od tamtej pory impreza stała się corocznym kultowym wydarzeniem muzycznym Tarnowa, które każdego roku przybiera nowego charakteru. Każda edycja wywołuje niezwykłe emocje i wspomnienia o bliskich nam zmarłych. Słuchając utworów nieżyjących artystów, granych na żywo, można poczuć, jak bardzo bliskie jest to, co po nich zostało. Na przestrzeni siedemnastu lat, na zaproszenie Wojtka Klicha, podczas „Zaduszek Dżemowych” swoją obecność zaznaczyli m.in.: Jerzy Styczyński (Dżem), Adam Otręba (Dżem), Sebastian Riedel, Marek Piekarczyk (TSA), Krzysztof „Zalef” Zalewski, Jacek Dewódzki (ex. Dżem), Piotr Lubertowicz, Maciej Maleńczuk, Liam McMurray (Irlandia), Robert Lubera, Jean Lubera.

Organizator koncertu: Tarnowskie Centrum Kultury. Informacje: tel. 14 6 888 888

Aktualizacja (24.10.2012):
Jak co roku, również i tym razem nie zawiedli fani „Zaduszek Dżemowych” Wojtka Klicha. Bilety na kultową rozeszły się w zaledwie kilka minut. Choć pewnie dla tych, którym nie udało się kupić biletu jest to marne pocieszenie, na przyszły rok organizatorzy planują przeniesienie koncertu do znaczne większej sali, niż Piwnice TCK.

Źródło: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.