Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Zabieg The Best jest najlepszy!

Zabieg The Best jest najlepszy!Ułożenie włosów to odwieczny problem kobiet, one nigdy nie są posłuszne, żyją własnym życiem i to niekoniecznie zgodnym z naszymi oczekiwaniami. Każda z nas chciałaby, żeby ciągłe problemy z suchymi, łamliwymi i nieposłusznymi włosami się skończyły.

Idealną metodą na to jest zabieg The Best. To innowacyjna usługa, która skraca czas stylizacji o połowę, wygładza włosy, które tym samym stają się lśniące, zregenerowane, mocne i zdecydowanie grubsze. Efekt tego zabiegu utrzymuje się pięć miesięcy. Jest on oparty na systemie juvexin, który oplata włos i tworzy w ten sposób barierę ochronną. Nie bez znaczenia jest fakt, że wytwarzany jest on z najlepszej jakości wełny nowozelandzkich owiec i oparty jest na bazie keratyny, minerałów i peptydów.

The Best stawia swoje pierwsze kroki w polskim fryzjerstwie, ale skorzystać z niego można w Kuźni Stylu Jewuła. Która kobieta nie marzy o zakończeniu problemów z układaniem włosów? Włosy piękniejsze, mocniejsze, a co najważniejsze lepiej układające się to już nie tylko marzenie, ale coś co może się urzeczywistnić.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.