Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Z plastikiem na koncert i film w TCK

Z plastikiem na koncert i film w TCKWychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów Tarnowskie Centrum Kultury 18 października uruchomiło możliwość płatności kartą (Visa, Visa Electron, Master Card, etc.) za bilety na wszystkie imprezy, a także wszystkie świadczone usługi. Dotyczy to również biletów na seanse filmowe w Kinie „Marzenie”.

Ponieważ liczba punktów akceptujących karty płatnicze stale rośnie, nie mogło więc na niej zabraknąć Tarnowskiego Centrum Kultury, które w ten sposób ułatwiło dostęp do swojej szerokiej oferty kulturalnej. To bardzo popularny, łatwy i wygodny sposób zapłaty. Płacenie kartą jest ponadto dużo bardziej bezpieczne od korzystania z gotówki.

W TCK honorowane są karty wydane zarówno w Polsce, jak i za granicą. Korzystając z najnowszych technologii akceptujemy karty wszystkiego typu: magnetyczne, chip’owe, a także zbliżeniowe, które umożliwiają płatność w kwocie do 50 zł bez autoryzacji, zaś sposób połączenia gwarantuje błyskawiczną obsługę.

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.