Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

XXI Merkury 2011 Rajd Samochodowy [10-12.06]

XXI Merkury 2011 Rajd SamochodowySPEED RACE TARNÓW RACING TEAM na imprezie samochodowej XXI Merkury 2011

W dniach 10-12 czerwca 2011r. odbędzie się kolejna Międzynarodowa Impreza Turystyczno-Nawigacyjna pod nazwą ” XXI Merkury 2011 Rajd Samochodowy”. W ramach „XXI Merkury 2011” rozegrane zostaną III i IV runda Pucharu Europy Centralnej; III i IV runda Nawigacyjno-Samochodowych Mistrzostw Polski; III i IV runda Turystyczno Motorowych Mistrzostw Polski; II runda Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych.

Miasto Tarnów reprezentować będą: Rafał Kiwior - Grzegorz Gondek– Subaru Impreza, Łukasz Kocoł – Agnieszka Wawrzkiewicz – Alfa Romeo 147, Jarosław Wawrzkiewicz – Bożena Kocerba – VW Golf Plus i Andrzej Ziembowski – Sebastian Sasak – Opel Vectra. Podbudowani dobrym występem w Opolu będziemy walczyć o jak najlepsze lokaty.

W imprezie potwierdziły udział załogi m.in. z Rumunii, Węgier, Czech i Słowacji, oraz reprezentanci polskich klubów z Warszawy, Poznania, Katowic, Gdańska, Mysłowic, Kędzierzyna – Koźla, Rzeszowa i nasza ekipa z Tarnowa.

Ciekawostką będą podczas tej imprezy - XXI Merkury 2011 próby samochodowe na Torze „Poznań”. Przejazdy sprawnościowe załóg o charakterze szkoleniowo-treningowym wykonywane będą oczywiście na czas.

Zawodnicy na odcinkach zobowiązani są do przestrzegania przepisów Prawa o Ruchu Drogowym i zasad bezpiecznej jazdy. Dodatkowe punkty karne uzyskiwane będą z pomiaru prędkości. Za przekroczenie prędkości o 1 km/h, powyżej obowiązującej w danym miejscu, 5 punktów karnych.

Do klasyfikacji generalnej liczone są wszystkie próby, przejazd odcinków, testy turystyczny i BRD oraz z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Serdecznie dziękujemy dotychczasowym sponsorom i partnerom, którzy wspierają nas finansowo i umożliwiają nam udział w zawodach. Podczas tej wyprawy szczególnie: MK OKNO Sp. z o.o., Z.R.B. GOTEL, DEKODRÓG, GAZTAR Sp. J., PIKUŁA Sp. z o.o.

Po raz kolejny w tym roku będziemy walczyć o punkty Mistrzostw Polski. Trzymajcie za nas kciuki!

Info: Creatiff

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.