Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wystawa reprodukcji słynnych dzieł sztuki - 09.05-17.05.2015 - Gemini Park

Wystawa reprodukcji słynnych dzieł sztukialt

w Gemini Park

Od najbliższego weekendu, klienci Gemini Park będą mogli uczestniczyć w wystawie reprodukcji słynnych dzieł sztuki, która została przygotowana przez studentów Instytutu Sztuki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Serdecznie zapraszamy!

Ekspozycja dostępna będzie od 9 do 17 maja, w godzinach od 9:00 do 18:00 na terenie pasażu Centrum Handlowego, tuż przy markecie budowlanym Castorama.

Każdy baner posiadać będzie w odpowiednim miejscu otwór, który umożliwi klientom wykonanie zdjęcia z daną reprodukcją. Studenci PWSZ będą pomagać oraz udzielać wszelkich informacji nt. dzieł oraz studiów w tarnowskiej PWSZ na dwóch kierunkach artystycznych - Wzornictwie i Grafice.

- W naszych działaniach nie zapominamy o otaczających nas społecznościach, w tym o studentach w naszym mieście. Chętnie wspieramy ciekawe inicjatywy, jak np. wystawa prac PWSZ, czy promujemy studenckie wydarzenia. Stąd też, na terenie Gemini będzie można zakupić bilety na Juwenalia, które dostępne będą na stoisku, tuż przy strefie restauracyjnej – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Na stanowisku przygotowanym przez studentów PWSZ, będzie można również zagrać w gry edukacyjne i wygrać ciekawe nagrody.

alt

alt

 

 

 

alt

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.