Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wystawa poplenerowa - Jezów 2011, Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie

Wystawa poplenerowa - Jezów 2011

W dniach 16 – 28 maja 2011, w Ośrodku Plenerowym w Jeżowie, należącym do Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie, odbył się plener malarski dla uczniów średnich szkół plastycznych z całego kraju. Wzięło w nim udział 24 uczniów delegowanych przez 21 szkół. Podsumowaniem pleneru będzie wystawa w Zespole Szkół Plastycznych w Tarnowie, wernisaż odbędzie się 17 czerwca 2011 r. o godz. 17.00, wystawa potrwa do 25 czerwca.

Na wystawie będzie można obejrzeć prace malarskie i rysunkowe inspirowane przyrodą i pejzażem Beskidu Sądeckiego. Wystawa ciekawa z uwagi na różnorodność postaw twórczych uczestników pleneru, wybór tematów oraz bogactwo środków artystycznych i technik malarskich.

Miłośników malarstwa pejzażowego zapraszamy do naszej szkoły na wernisaż i obejrzenie ostatniej przed wakacjami wystawy.

Info: UMT

Wystawa poplenerowa - Jezów 2011Wystawa poplenerowa - Jezów 2011Wystawa poplenerowa - Jezów 2011

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.