Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wystawa motoryzacyjna Motogemini vol. 6

Wystawa motoryzacyjna Motogemini vol. 6Impreza, która podczas poprzednich edycji przyciągała spore rzesze fanów motoryzacji po raz kolejny zagości w największym centrum handlowym w regionie. W dniach 28.09. do 6.10. w Gemini Park Tarnów zaprezentuje się ośmiu przedstawicieli branży motoryzacyjnej, wyścigowe samochody oraz pokaz oklejania samochodu folią.

W Gemini będziemy mogli oglądnąć najnowsze propozycje modeli samochodów, takich marek jak: KIA, Skoda, Volkswagen, Nissan, Peugeot, Opel, Hyundai i Seat. Z okazji Motogemini zaprezentują się również wyścigowe samochody kierowców rajdowych: Macieja Dreszera oraz Grzegorza Dudy.

Przygotowano także dodatkową atrakcję dla wszystkich fanów motoryzacji. 28 i 29 września odbędą się pokazy oklejania samochodu folią, tzw. car wrapping, który jest bardzo popularny na świecie, nie tylko w środowisku tuningu.

Zapraszamy do uczestnictwa w szóstej edycji Motogemini!

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.