Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wystawa Fotografii Współczesnej "Post-Fundamenty" w Lychee [20.05]

vvNocnyTarnow.pl jako jeden z patronów medialnych, zaprasza na wernisaż wystawy autorstwa Mateusza Zaczkiewicza „Post-Fundamenty”, który odbędzie się 20 maja w Lychee (ul. Mościckiego 8) o godz. 19:00, natomiast sama wystawa potrwa do 30 czerwca.

Od Autora:
Jednym z zagadnień współczesnej fotografii jest miasto. Miasto, a więc przemysł – przemysł, który tworzy i rujnuje. Przemysł, który jest i który przemija. Przemysł pełen energii oraz ten, który upadł, który został przez wielu z nas zapomniany.


„Post fundamenty” to wystawa prezentująca widzowi fotografie, które ukazują miejsca zapomniane. Miejsca z każdym dniem popadające w nicość. Przestrzenie, które niegdyś stanowiły fundamenty przemysłowe naszego regionu. Wspaniałe formy zabudowy - powierzchnie będące areną gry światła i cienia, szarości i koloru, egzystencji i nieuniknionego rozkładu. Interesujące kompozycje tworzone przez elementy struktur tych wyjątkowych miejsc.

www.mateuszzaczkiewicz.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.